TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
RTL Boulevard heeft de eerste beelden donderdagavond gedeeld.
Voor het nieuwe RTL4-programma Bestemming X stappen tien kandidaten in een geblindeerde bus voor een bizarre reis door Europa. Ze zijn onderweg naar Bestemming X, maar hebben onderweg geen idee waar ze daadwerkelijk zijn. Elke aflevering brengt nieuwe uitdagingen en opdrachten met zich mee die vol zitten met hints, misleidingen en verborgen aanwijzingen.
Deze hints en aanwijzingen kunnen de kandidaten een beter beeld geven van waar ze zich momenteel bevinden of hen juist op het verkeerde spoor zetten.
Aan het einde van iedere aflevering moeten de kandidaten raden waar ze op dat moment zijn. Degene die hier het verst naast zit, moet de bus verlaten en is uitgeschakeld. Zo wordt de groep steeds kleiner. Het doel van het programma is om presentator Nasrdin Dchar te vinden op Bestemming X. De persoon die hier als eerste in slaagt, gaat er met de winst vandoor.
Net als bij het spelprogramma Wie is de Mol? hebben kijkers ook bij deze spelshow de kans om thuis mee te spelen. Hiervoor is een speciale Bestemming X-app gemaakt.
Ben je benieuwd naar wat je van het gloednieuwe RTL4-programma kunt verwachten? Hieronder kun je de eerste beelden bekijken.
Bestemming X is vanaf 10 mei wekelijks vanaf 20:00 uur op RTL4 te zien.
Het WK voetbal gaat vandaag verder met vier wedstrijden in de groepen G en H. Spanje en België hopen hun eerste overwinning van het toernooi te boeken, terwijl ook Uruguay weer in actie komt op het wereldkampioenschap.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
10:56'Chantal Janzen en Elise Schaap spelen hoofdrollen in nieuwe dramaserie'
10:40'Nepobaby' Nicky van der Gijp over kritiek op Het Oranje Café: 'Makkelijke inkopper'
10:14Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dreigen zonder hulp boerderij te verliezen: 'Staan opeens voor enorme uitdaging'
09:23Renze Klamer reageert op pittige uitspraak van Johan Derksen: 'Erger in de omgang dan Matthijs van Nieuwkerk'