TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Marly beviel begin juni van haar derde kindje, zoon Jimmi-Jones, en nam wat langer vrij om thuis de boel op de rit te krijgen.
Het Instagram account van GTST kon echter onthullen dat Marly vanaf deze week weer van de partij is. De actrice werd gespot in de make-up, liep haar garderobe nog even na en was al druk met het leren van haar eerste teksten. Op de foto's oogt ze stralend, vol glamour en klaar om weer aan de slag te gaan. Het is de vraag wat voor huishouden Nina gaat aantreffen nu manlief Bing er helemaal alleen voor staat met drie opgroeiende kinderen en een drukke baan.
De makers van GTST werken zo'n twee maanden vooruit. Het zou dus maar zo kunnen dat Marly net op tijd begonnen is om Nina weer voor de feestdagen aan te laten schuiven in Meerdijk.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
Merel Westrik wordt de nieuwe presentatrice van Project Rembrandt
11:15Peter Jan Rens heeft beroerte gehad: zo gaat het nu met hem
10:29De Bauers, een Nieuwe Fase van start op NPO1, dit is wanneer
09:34Van Onschatbare Waarde is vanaf deze dag terug op tv
09:10Waar en wanneer zie je het SKS Skûtsjesilen 2026 op tv?