TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Marly beviel begin juni van haar derde kindje, zoon Jimmi-Jones, en nam wat langer vrij om thuis de boel op de rit te krijgen.
Het Instagram account van GTST kon echter onthullen dat Marly vanaf deze week weer van de partij is. De actrice werd gespot in de make-up, liep haar garderobe nog even na en was al druk met het leren van haar eerste teksten. Op de foto's oogt ze stralend, vol glamour en klaar om weer aan de slag te gaan. Het is de vraag wat voor huishouden Nina gaat aantreffen nu manlief Bing er helemaal alleen voor staat met drie opgroeiende kinderen en een drukke baan.
De makers van GTST werken zo'n twee maanden vooruit. Het zou dus maar zo kunnen dat Marly net op tijd begonnen is om Nina weer voor de feestdagen aan te laten schuiven in Meerdijk.
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: The Sommerdahl murders, Clarkson's farm, Daddy's Home 2
17:15Dyantha Brooks krijgt haar revanche met nieuwe tv-quiz Oog om Oog
16:50Nieuwe BN'ers duiken de villa in: Het Waren 2 Fantastische Dagen keert in december terug op tv
15:22Talpa onthult startdatum nieuw seizoen Medisch Centrum West en nóg meer gastrollen
14:28Ook Rutger van Barneveld hoopt op nieuw seizoen Ik geloof in mij: 'Ik heb wat gesprekken'