TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Marly beviel begin juni van haar derde kindje, zoon Jimmi-Jones, en nam wat langer vrij om thuis de boel op de rit te krijgen.
Het Instagram account van GTST kon echter onthullen dat Marly vanaf deze week weer van de partij is. De actrice werd gespot in de make-up, liep haar garderobe nog even na en was al druk met het leren van haar eerste teksten. Op de foto's oogt ze stralend, vol glamour en klaar om weer aan de slag te gaan. Het is de vraag wat voor huishouden Nina gaat aantreffen nu manlief Bing er helemaal alleen voor staat met drie opgroeiende kinderen en een drukke baan.
De makers van GTST werken zo'n twee maanden vooruit. Het zou dus maar zo kunnen dat Marly net op tijd begonnen is om Nina weer voor de feestdagen aan te laten schuiven in Meerdijk.
Flo keert terug op NET5: dit is wanneer de nieuwe afleveringen te zien zijn
09:59De Bondgenoten-Salar weigert iets te zeggen over zijn relatie met Mercedes
09:58Monique Hansler kan geen kleren aan door Spaanse hitte en zegt opnames De Hanslers af
09:28Danny de Munk benaderd voor nieuwe reallifesoap
08:51De TV van gisteren: kijkers niet onder de indruk van matig optreden Dries Roelvink bij De Oranjezomer