TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Samen met zijn vrouw en zoon, met wie hij in het Gelderse Bennekom woont, stond Rob natuurlijk stil bij deze bijzondere dag en bij het feit dat ze nu een heuse puber in huis hebben.
Veel zien we helaas niet meer van Rob de Nijs in de media dus is het altijd extra bijzonder als er weer beelden van de gevierde zanger opduiken. Vorige week zondag stond hij wel overigens nog wel enorm in de aandacht, tijdens de premiere van Malle Babbe in Amsterdam. Rob kon daar zelf helaas niet bij aanwezig zijn maar na afloop kreeg hij uiteraard wel alle verhalen te horen.
Terug naar deze week, naar Julius' dertiende verjaardag. Op een foto die Jet deelt op Instagram zien we Rob gezellig bij zijn zoon aan tafel zitten en daarmee krijgen we een zeldzaam inkijkje in huize De Nijs: de zanger treedt namelijk al jaren niet meer in de openbaarheid.
Rob en zijn zoon worden op de foto gezelschap gehouden door de hond en de poes en dat maakt het geheel enorm huiselijk en gezellig. Nu Julius 13 is, is hij volgens Jet een echte puber en daar geniet ze van: 'Pubers, gotta love them!'
Ook in Shownieuws was er uiteraard aandacht voor deze bijzondere dag voor Rob. Bekijk het fragment:
Chantal Janzen geeft punten namens Nederland bij het Eurovisie Songfestival
10:06Video: Beppie Melissen licht tipje van de sluier op over nieuw seizoen Gooische Vrouwen
10:00Joes Brauers hoopt dat serie De Vuurwerkramp impact zal maken: 'Ramp mag geen voetnoot worden'
09:41Dit zijn de vervangers van Peter Pannekoek in Dit Was Het Nieuws
09:16Video: Romy Monteiro keert na lange afwezigheid terug op televisie