TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
“Vanwege corona konden we geen publiek toelaten. Dat mis je bij Peptalk toch iets meer dan bij bijvoorbeeld Rondo, onze voetbaltalkshow. Ook was het moeilijker om Nederlandse sporters naar de studio te halen. Daarnaast merkten we aan de zakkende kijkcijfers dat het format sleets begon te worden”, zegt de zender in gesprek met De Telegraaf.
De laatste uitzending van Peptalk is al te zien geweest op Ziggo Sport, dat nu op zoek gaat naar een nieuw programma voor de maandagavond. “We gaan kijken of onze producenten een creatief idee hebben. Als we een format bedenken dat perfect bij Jack van Gelder past, dan zal dat natuurlijk met Jack zijn. Maar dat is voor ons geen vereiste.”
Voor Van Gelder is het wegvallen van Peptalk niet het einde. Hij heeft namelijk Rondo en de Champions League-uitzendingen nog in zijn portefeuille. Ook is hij betrokken bij het megasucces van Marble Mania op SBS6. Bij de knikkershow is hij namelijk de presentator.
We zijn ontzettend trots dat we 5 jaar lang de enige echte sport-talkshow van Nederland mochten maken. Dank aan alle kijkers en natuurlijk alle sporters die bij @jackvangelder en Frank Evenblij aan tafel hebben gezeten! pic.twitter.com/LUO1Jv0FLM — Peptalk (@Peptalk) February 2, 2021
Partnerbijdrage
Partnerbijdrage
Tranen om bijzondere versie Heb je even voor mij in The Winner Takes it All
08:39De TV van gisteren: The Winner Takes it All verslaat Pandora, maar kritiek op 'ongeloofwaardige' jury groeit
06:47Vanavond op TV: Ruben langs de Zuid-Chinese Zee, The floor, The Back-Up Plan
23:59Kijk vanavond naar de herhaling van de Golden Globes 2026 op FilmBox
11:09Van wintersport naar zon, maar zonder vetpot: dit verdiende Denise aan De Hanslers-serie