TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Hans en Anne vertelden er meer over in B&B Vol Liefde: Love Bites.
Het goed bedoeld snoeien van Hans zorgde voor de druppel die de emmer deed overlopen bij zowel hem als bij Petri. Hij heeft totaal geen spijt van het snoeien en noemt het alleen maar meer een bevestiging van dat hij klaar was met het gedrag van Petri. Ook legt hij in de video uit dat hij vaak gewoon niet door Petri heen kon prikken. "En dan zat die dochter er ook de hele tijd bij!" aldus Hans.
Anne is er helemaal oké mee dat ze naar huis toe moest. "Walter is echt een hele leuke man, maar het is ook een man die je nooit alleen hebt. Maar ik wil een man of vrouw alleen. Ik wil niet de hele dag om mij heen moeten kijken of ik mijn partner moet delen," vertelt Anne.
Hans is wel nieuwsgierig naar een aantal momenten die hij heeft gezien van Anne. Onder andere het sauna- en jacuzzimoment komen ter sprake, maar ook Walter die maar door blijft gaan over tantra en seksualiteit. "Mijn moeder zei, dit is de eerste die jou met de bek vol tanden laat zitten," vertelt Anne over Walter die in de jacuzzi maar bleef doorvragen over seksualiteit.
Hans gelooft nog steeds volop in de liefde. Anne sluit zich hier bij aan, net zoals dat ze nog steeds volop gelooft in positiviteit. Dat is niks veranderd.
De video met Hans en Anne is hieronder terug te kijken:
B&B Vol Liefde is elke werkdag te zien om 20.30 uur op RTL4.
Partnerbijdrage
In een nieuwe aflevering van Kasteel Gekocht, Wat Nu? gaan de zes stellen verder met hun Franse avontuur, waarbij dromen en tegenslagen hand in hand gaan. Het wordt opnieuw duidelijk hoeveel er komt kijken bij het kopen van een kasteel.
Nicolette en Edson onthullen geheimen van de Eilandraad
10:15Rik van de Westelaken presenteerde bijna het Eurovisie Songfestival 2021: 'Ik was stand-in'
09:48Jean-Paul uit B&B Vol Liefde heeft toch nog de liefde gevonden
09:26Sinan Can komt met documentaire over man die meevocht in Oekraïne
08:55De TV van gisteren: Hoofdpiet roept de noodtoestand uit in Het Sinterklaasjournaal en kijkers zijn niet blij