TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Hans en Anne vertelden er meer over in B&B Vol Liefde: Love Bites.
Het goed bedoeld snoeien van Hans zorgde voor de druppel die de emmer deed overlopen bij zowel hem als bij Petri. Hij heeft totaal geen spijt van het snoeien en noemt het alleen maar meer een bevestiging van dat hij klaar was met het gedrag van Petri. Ook legt hij in de video uit dat hij vaak gewoon niet door Petri heen kon prikken. "En dan zat die dochter er ook de hele tijd bij!" aldus Hans.
Anne is er helemaal oké mee dat ze naar huis toe moest. "Walter is echt een hele leuke man, maar het is ook een man die je nooit alleen hebt. Maar ik wil een man of vrouw alleen. Ik wil niet de hele dag om mij heen moeten kijken of ik mijn partner moet delen," vertelt Anne.
Hans is wel nieuwsgierig naar een aantal momenten die hij heeft gezien van Anne. Onder andere het sauna- en jacuzzimoment komen ter sprake, maar ook Walter die maar door blijft gaan over tantra en seksualiteit. "Mijn moeder zei, dit is de eerste die jou met de bek vol tanden laat zitten," vertelt Anne over Walter die in de jacuzzi maar bleef doorvragen over seksualiteit.
Hans gelooft nog steeds volop in de liefde. Anne sluit zich hier bij aan, net zoals dat ze nog steeds volop gelooft in positiviteit. Dat is niks veranderd.
De video met Hans en Anne is hieronder terug te kijken:
B&B Vol Liefde is elke werkdag te zien om 20.30 uur op RTL4.
Mart Hoogkamer hoopt dat er een De Bondgenoten VIPS komt zodat hij mee kan doen: 'Ik vind het zo'n spraakmakend programma'
10:08Je ziet het nieuwste seizoen van Down the Road (België) nu bij NPO Start
09:25Oud-deelnemer Chantal had wel willen trouwen met Rob in Married at First Sight
09:15De TV van gisteren: de kijkers van Heel Holland Bakt Elke Dag ergeren zich groen en geel aan deelnemer Rik
20:01Videoland deelt trailer Kees Flodder vol bekende gezichten