TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het programma stond zaterdag opnieuw stil bij het avontuur van de twee. Wederom was er op Twitter veel verbazing over de problemen waar het stel tegenaan liep. Helemaal vanwege het feit dat Marc zelf werkzaam was voor het programma.
Jaren gezien hoe het niet moet...een begrotings tekort van 2 ton. #ikvertrek — Linnechie. (@Linnechie) May 20, 2023
Ja daar hebben we onze #ikvertrek medewerker weer. Het viel me toen op dat hij niks geleerd had van alle andere kandidaten. Kon niet komen. — Rosanne (@Rosanne_____) May 20, 2023
Als programmamanager bij notabene #ikvertrek moet je toch weten dat het vaak allemaal faliekant mislukt? — teeveekijker (@teeveeverslaafd) May 20, 2023
De camera's keerden dus terug naar Marc en Madelon om te kijken hoe het ging, waarna ze op de website van Ik Vertrek zelf nog een recente update gaven over hun verblijf in Spanje. "We zijn nu bijna een half jaar open. Eind oktober en begin november gingen zowel de Finca als het restaurantje van start. En wat is er al weer veel gebeurd in dat half jaar. De dingen die afgemaakt moesten worden zijn af", schrijft het stel.
Lees de hele blog van het Marc en Madelon.
Albert Verlinde reageert op speculaties over terugkeer naar Vandaag Inside
10:41Edson da Graça verbaast zich erover dat elke BN'er een documentaire krijgt
09:58Op deze datum zie je de finale van Wie Is de Mol? 2026
09:46De TV van gisteren: 1 miljoen kijkers vol lof over Ik Vertrek-deelnemers Simoon en Arrie
09:34Video: Dit kan je allemaal verwachten in het nieuwe programma I’ve Got the Music in Me