TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het programma stond zaterdag opnieuw stil bij het avontuur van de twee. Wederom was er op Twitter veel verbazing over de problemen waar het stel tegenaan liep. Helemaal vanwege het feit dat Marc zelf werkzaam was voor het programma.
Jaren gezien hoe het niet moet...een begrotings tekort van 2 ton. #ikvertrek — Linnechie. (@Linnechie) May 20, 2023
Ja daar hebben we onze #ikvertrek medewerker weer. Het viel me toen op dat hij niks geleerd had van alle andere kandidaten. Kon niet komen. — Rosanne (@Rosanne_____) May 20, 2023
Als programmamanager bij notabene #ikvertrek moet je toch weten dat het vaak allemaal faliekant mislukt? — teeveekijker (@teeveeverslaafd) May 20, 2023
De camera's keerden dus terug naar Marc en Madelon om te kijken hoe het ging, waarna ze op de website van Ik Vertrek zelf nog een recente update gaven over hun verblijf in Spanje. "We zijn nu bijna een half jaar open. Eind oktober en begin november gingen zowel de Finca als het restaurantje van start. En wat is er al weer veel gebeurd in dat half jaar. De dingen die afgemaakt moesten worden zijn af", schrijft het stel.
Lees de hele blog van het Marc en Madelon.
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
'Bert' eert 'Ernie' in rouwadvertentie na overlijden Wim T. Schippers: 'Wat hadden we het fijn'
13:45Rafael van der Vaart zaterdag weer bij NOS WK Avond na 'heel veel spijt' van opmerking
13:11Vervolg van Ferry Doedens-docu op komst?
11:07RTL past avondprogrammering aan: LUBACH moet wijken voor Renze
10:37Pijnlijk! Cameraman keihard onderuit geschopt tijdens Oezbekistan – Colombia (video)