TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Eind augustus werd één van de grootste vastgoeddeals van het jaar gesloten in Los Angeles. Ondanks dat de villa niet te koop stond, verkocht familie Oerlemans hun huis in de luxe wijk Bel Air aan muzikant The Weeknd. Voor een luttele 70 miljoen dollar.
Inmiddels heeft het gezin een nieuw plek gevonden, opnieuw in de dure wijk Bel Air. Danielle Oerlemans geeft een rondleiding in het nieuwe huis, dat nog volop verbouwd wordt.
Er worden kosten nog moeite gespaard, zo lijkt het. Reinout Oerlemans en zijn gezin kiezen voor mooie materialen en er wordt hard gewerkt aan een comfortabele badkamer. Natuurlijk kan er in het vaak warme LA ook worden gezwommen.
.jpeg)
.jpeg)
.jpeg)
.jpeg)
Partnerbijdrage
Dit voetbalweekend draait om meer dan alleen de Premier League. Millwall en West Ham United treffen elkaar na jaren weer in een beladen derby, terwijl in Frankrijk Marseille en PSG tegenover elkaar staan in Le Classique. Beide wedstrijden zijn te zien op Viaplay.
Vanavond op TV: Roosen & Borst, Clarkson's farm, Step Brothers
19:19'Vanaf deze maand is Gerard Joling terug met zijn realityserie'
19:04Actrice Ortál Vriend bevallen van eerste kindje
16:19Huwelijk van actrice Sanne Vogel heeft een speciale tv-reünie
14:38Paul uit B&B Vol Liefde bezorgt ernstig zieke Esther een mooie week in Spanje