TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Eind augustus werd één van de grootste vastgoeddeals van het jaar gesloten in Los Angeles. Ondanks dat de villa niet te koop stond, verkocht familie Oerlemans hun huis in de luxe wijk Bel Air aan muzikant The Weeknd. Voor een luttele 70 miljoen dollar.
Inmiddels heeft het gezin een nieuw plek gevonden, opnieuw in de dure wijk Bel Air. Danielle Oerlemans geeft een rondleiding in het nieuwe huis, dat nog volop verbouwd wordt.
Er worden kosten nog moeite gespaard, zo lijkt het. Reinout Oerlemans en zijn gezin kiezen voor mooie materialen en er wordt hard gewerkt aan een comfortabele badkamer. Natuurlijk kan er in het vaak warme LA ook worden gezwommen.
.jpeg)
.jpeg)
.jpeg)
.jpeg)
Als je geen moment wil missen van de Premier League Darts 2026 vanuit Ahoy in Rotterdam dan is er goed nieuws, want het spektakel is gewoon te volgen op televisie!
Sandra uit Married at First Sight 2026 wist van tevoren al wie haar match was: 'Ben gaan googelen'
13:24Anouk briest in De Bondgenoten: 'Ik haat dat wijf'
12:00Dit zie je met Koningsdag 2026 op tv
11:31Nieuw seizoen van Love Island wordt VIP-editie
10:31Pauw & De Wit gemist? Angela de Jong houdt wrange smaak over Marco Borsato