TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Eind augustus werd één van de grootste vastgoeddeals van het jaar gesloten in Los Angeles. Ondanks dat de villa niet te koop stond, verkocht familie Oerlemans hun huis in de luxe wijk Bel Air aan muzikant The Weeknd. Voor een luttele 70 miljoen dollar.
Inmiddels heeft het gezin een nieuw plek gevonden, opnieuw in de dure wijk Bel Air. Danielle Oerlemans geeft een rondleiding in het nieuwe huis, dat nog volop verbouwd wordt.
Er worden kosten nog moeite gespaard, zo lijkt het. Reinout Oerlemans en zijn gezin kiezen voor mooie materialen en er wordt hard gewerkt aan een comfortabele badkamer. Natuurlijk kan er in het vaak warme LA ook worden gezwommen.
.jpeg)
.jpeg)
.jpeg)
.jpeg)
Twee Europese toplanden staan vanavond tegenover elkaar in de kwartfinales van het WK voetbal. Spanje en België beschikken allebei over een selectie vol sterren, waardoor alle ingrediënten aanwezig zijn voor een boeiende krachtmeting.
Schema halve finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden en uitslagen
06:47Vanavond op TV: WK voetbal: Spanje - België , Richard Groenendijk: Voor Iedereen Beter, Demolition Man
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
21:40Mysterieuze aankondiging: Everon Jackson Hooi komt met groot nieuws na zomercliffhanger
20:41GTST-analyse seizoen 36: Het jubeljaar dat langzaam kopje onder ging