TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Eind augustus werd één van de grootste vastgoeddeals van het jaar gesloten in Los Angeles. Ondanks dat de villa niet te koop stond, verkocht familie Oerlemans hun huis in de luxe wijk Bel Air aan muzikant The Weeknd. Voor een luttele 70 miljoen dollar.
Inmiddels heeft het gezin een nieuw plek gevonden, opnieuw in de dure wijk Bel Air. Danielle Oerlemans geeft een rondleiding in het nieuwe huis, dat nog volop verbouwd wordt.
Er worden kosten nog moeite gespaard, zo lijkt het. Reinout Oerlemans en zijn gezin kiezen voor mooie materialen en er wordt hard gewerkt aan een comfortabele badkamer. Natuurlijk kan er in het vaak warme LA ook worden gezwommen.
.jpeg)
.jpeg)
.jpeg)
.jpeg)
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
Priscilla Wildeman zet zoons in het zonnetje
09:28RTL 4 komt met opvallende tegenhanger van SBS6-hit The Tribute
08:27De TV van gisteren: Kijkers ruiken onraad bij Het Perfecte Plaatje
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, Unforgiven