TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Eind augustus werd één van de grootste vastgoeddeals van het jaar gesloten in Los Angeles. Ondanks dat de villa niet te koop stond, verkocht familie Oerlemans hun huis in de luxe wijk Bel Air aan muzikant The Weeknd. Voor een luttele 70 miljoen dollar.
Inmiddels heeft het gezin een nieuw plek gevonden, opnieuw in de dure wijk Bel Air. Danielle Oerlemans geeft een rondleiding in het nieuwe huis, dat nog volop verbouwd wordt.
Er worden kosten nog moeite gespaard, zo lijkt het. Reinout Oerlemans en zijn gezin kiezen voor mooie materialen en er wordt hard gewerkt aan een comfortabele badkamer. Natuurlijk kan er in het vaak warme LA ook worden gezwommen.
.jpeg)
.jpeg)
.jpeg)
.jpeg)
Partnerbijdrage
Maak je klaar voor een bloedstollend potje verstoppertje in The House of Hide & Seek. In deze nieuwe familieshow van RTL 4, gepresenteerd door Buddy Vedder en Jamai Loman, draait alles om spanning, tactiek en slim spelen.
Kijkers kunnen niet stoppen met lachen om nieuwe Vandaag Inside-promo
12:01Nieuwe meidengroep gezocht in WHO'S NXT
10:45Nieuw EO-programma debuteert op de zondagavond op NPO1
10:04Kristie ontving veel ‘nare berichten’ na deelname De Bondgenoten
09:28Makers van serie Máxima zoeken oudere prinsesjes voor het derde seizoen