TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Komende zondag kan de kijker genieten van een wel heel speciale uitzending van Miljoenenjacht, die zomaar eens legendarisch zou kunnen worden. Voor het eerst in de geschiedenis van het mateloos populaire tv-spel van Linda de Mol heeft de finalist namelijk kans op het winnen van 10 miljoen euro. En dat geldt natuurlijk ook voor de thuiswinnaar.
Linda de Mol speelt haar befaamde koffertjesspel al 25 jaar en dat is natuurlijk reden voor een feestje. En hoe leuk zou het zijn als Winston Gerschtanowitz, die toch al vaak te maken heeft met bijzondere thuiswinnaars, iemand op de late avond kan verrassen met een milljoenenbedrag.
Het is alweer de laatste uitzending van deze reeks van Miljoenenjacht maar de SBS6-kijker mag, net als Linda de Mol, hopen dat die onvergetelijk wordt. Waar normaal gesproken het hoogste bedrag in een gouden koffertje tijdens de finale 5 miljoen euro bedraagt is dat komende zondag eenmalig 10 miljoen.
Het is natuurlijk altijd maar de vraag of een finalist daadwerkelijk door zou durven spelen tot het einde, mits hij deze koffer in het spel houdt, waardoor de kans vrij klein is dat dit recordbedrag er echt uit gaat maar toch.. het idee is leuk.
En hoe langer deze koffer in het spel is, hoe hoger de bank natuurlijk moet gaan bieden. Dat kan dus een hele mooie tv-avond op gaan leveren.
De jubileum-uitzending van Miljoenenjacht is zondagavond vanaf 20:00 uur te zien op SBS6
Zo eert Tijd voor MAX Joke Bruijs
12:10Johan Derksen: 'Koninklijke familie, stop met dat lullige gezwaai'
10:39Deze ster vormt een presentatieduo met Jan Smit tijdens het Gouden Televizier-Ring Gala 2025
10:25Vooruitblik: Dit liedje zingen Acda & De Munnik voor Typhoon in Beste Zangers
10:00Oos Kesbeke verbaast zich nog altijd over bekendheid: 'Ik kan alleen een potje augurken maken'