TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Welke zangers gaan door naar de grote finale, dat is de vraag van de dag in deze voorlaatste aflevering van Aria. Uiteraard proberen de deelnemers de jury te overtuigen van hun vocale kwaliteiten, maar ook hun kostuums zijn belangrijk. Niet alleen omdat ze de luisteraar (en vooral de kijker) helpen nog beter te laten begrijpen wat de zangers proberen over te brengen, maar ook omdat ze de zanger zelf helpen de rol beter te 'voelen'.
Dat is precies de reden waarom art director kostuums van Aria Maarten Spruyt de kandidaten niet in oubollige pakjes steekt. “Ik vind dat het niet te veel een kostuum moet worden", vertelt hij in een videoserie over het programma op MaxVandaag.nl. “Daarom probeer ik voor de kleding een moderne, modieuze vertaling te maken.”
Partnerbijdrage
Wat gebeurt er als je de gevangenisdeuren open gooit en alle gevangenen weer de bewoonde wereld instuurt? Over dat intrigerende gegeven gaat de Duitse dramaserie A Better Place bij CANAL+.
Video: André van Duin over zijn laatste emotionele ontmoeting met Joke Bruijs
10:20The Connection keert terug met een nieuw seizoen
10:06Ferry Doedens kruipt weer in de rol van Lucas Sanders voor jubileum GTST
10:00Beau van Erven Dorens verklapt zijn ultieme droomgast voor Casa di Beau: 'Wie is hij nu echt?'
08:46De TV van gisteren: Emotionele Oos Kesbeke trekt veel kijkers naar RTL4 met De Augurkenkoning