TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Welke zangers gaan door naar de grote finale, dat is de vraag van de dag in deze voorlaatste aflevering van Aria. Uiteraard proberen de deelnemers de jury te overtuigen van hun vocale kwaliteiten, maar ook hun kostuums zijn belangrijk. Niet alleen omdat ze de luisteraar (en vooral de kijker) helpen nog beter te laten begrijpen wat de zangers proberen over te brengen, maar ook omdat ze de zanger zelf helpen de rol beter te 'voelen'.
Dat is precies de reden waarom art director kostuums van Aria Maarten Spruyt de kandidaten niet in oubollige pakjes steekt. “Ik vind dat het niet te veel een kostuum moet worden", vertelt hij in een videoserie over het programma op MaxVandaag.nl. “Daarom probeer ik voor de kleding een moderne, modieuze vertaling te maken.”
Partnerbijdrage
De feestdagen worden dit jaar extra bijzonder op BBC NL. Met nieuwe kerstspecials van Death in Paradise, Beyond Paradise en Call the Midwife staat de zender garant voor spanning, warmte en ontroering.
Vanavond op TV: Het Kerst Muziekgala 2025, Medisch Centrum West, Anaconda
00:01Advent dag 23 | Win 1 van de 3 boeken van Ewout van Ewout Genemans
22:05Dit zijn de 12 potentiële deelnemers van B&B Vol Liefde 2026
19:54Onderbroeken tellen en dozen stapelen: Een Huis Vol begint weer vertrouwd chaotisch
19:31Martijn Krabbé geeft openhartig interview in seizoensafsluiter RTL Tonight