TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Over een paar dagen viert Nederland oudejaarsavond en dan moet er wel wat lekkers op tafel staan. In Heel Holland bakt maken de bakkers alvast drie zoetigheden, die heel anders zijn dan de gebruikelijke oliebollen of appelbeignets. Voor de signatuuropdracht bakken ze namelijk een Goud & Nieuwtaart en tijdens de technische opdracht maken ze kennis met cannoli. Deze opgerolde koekjes met zoete ricottavulling komen oorspronkelijk uit de Siciliaanse keuken.
De bewoners van het Italiaanse eiland noemen ze ook wel 'cannolu' ofwel 'kleine buisjes'. Na dit precisiewerkje is het nog lang geen tijd om te proosten op het nieuwe jaar. De bakkers krijgen de opdracht om een kloktaart te maken. Ze mogen zelf bepalen welke smaken ze toevoegen. Kiest er iemand voor champagne?
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Staat Johnny de Mol open voor terugkeer in GTST?
09:09Samenvatting Nederland - Japan WK voetbal 2026 (zonder spoilers)
08:08De TV van gisteren: 'Het is maar goed dat Johan Derksen geen zoon heeft'
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Huizenruilers, Jurassic Park
10:36Terugkijken: bekijk de hoogtepunten van Brazilië - Marokko (video)