TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
De eerste reeks van Beat The Champions werd afgelopen voorjaar afgesloten met twee vip-specials waarin bekende Nederlanders zoals Ruben Nicolai, Francis van Broekhuizen en Huub Stapel voor het goede doel hun hersens lieten kraken. Dit beviel zo goed dat de makers besloten het tweede seizoen af te trappen met een nieuwe verzameling BN’ers die hopen slimmer te zijn dan de vijf gevreesde kenniskampioenen.
Diederik Jekel, Nynke de Jong, Abel Gilsing, Cindy Hemink en Devrim Aslan zijn klaar om de vragen te beantwoorden die presentatrice Chantal Janzen in rap tempo op hen afvuurt. Wie de twaalf bekende gezichten zijn die de strijd durven aan te gaan is nog een verrassing. Vanaf volgende week komen weer reguliere kandidaten aan bod in het programma.
Benieuwd welke wedstrijden er iedere dag op het programma staan tijdens het WK voetbal, wanneer Oranje speelt en hoe laat de toppers beginnen? Wij zetten het complete speelschema van het WK 2026 overzichtelijk voor je op een rij.
Roma keert terug in De Bondgenoten: 'Die kriebel kwam meteen'
13:25Thomas heeft pijnlijke boodschap voor Chess: 'Ik denk dat ik jou moet loslaten'
13:00Omroep MAX deelt alvast meer details van nieuw seizoen We Zijn er Bijna!
11:35Gerri Eickhof keert na afscheid NOS terug op tv met documentaireserie
11:10Hadewych Minis speelt hoofdrol in nieuwe Netflix-serie