TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
In deze laatste aflevering van dit seizoen Bed & Breakfast ontvangen Mariel en Robin hun gasten in Friesland. Mariel is yogadocent en laat haar gasten helemaal zen worden tijdens een oefening. Is dit genoeg om een hoge beoordeling te krijgen van de anderen?
Verderop is het de beurt aan Ditty en Roelof. Zij hebben bijna vijf jaar geleden hun voormalig boerderij in Groningen omgetoverd tot een B&B. Ze nemen hun gasten mee naar de scheve Walfriduskerk, een van de oudste kerken in de provincie Groningen.
Tot slot is het de beurt aan tweelingzussen Jeanet en Judith. Zij mogen zich als laatste bewijzen in hun verblijf in Gelderland. Als uitje binden ze de langlauflatten om om optimaal van de sneeuw te genieten.
Johnny de Mol doet onsmakelijke ontboezeming: 'Dronk ochtendurine van vriendin'
06:47Vanavond op TV: The connection, NCIS, Soul
19:05Carrie op Vrijdag mag toch door
18:15Het MAX Orkest krijgt een tweede seizoen
16:08Deze bekende Nederlander duikt vanavond op in Ik Vertrek