TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
In deze laatste aflevering van dit seizoen Bed & Breakfast ontvangen Mariel en Robin hun gasten in Friesland. Mariel is yogadocent en laat haar gasten helemaal zen worden tijdens een oefening. Is dit genoeg om een hoge beoordeling te krijgen van de anderen?
Verderop is het de beurt aan Ditty en Roelof. Zij hebben bijna vijf jaar geleden hun voormalig boerderij in Groningen omgetoverd tot een B&B. Ze nemen hun gasten mee naar de scheve Walfriduskerk, een van de oudste kerken in de provincie Groningen.
Tot slot is het de beurt aan tweelingzussen Jeanet en Judith. Zij mogen zich als laatste bewijzen in hun verblijf in Gelderland. Als uitje binden ze de langlauflatten om om optimaal van de sneeuw te genieten.
Partnerbijdrage
De Bondgenoten krijgt langere aflevering op Tweede Kerstdag
10:57De kerstfilm van Eén Grote Familie verschijnt ook op televisie (en wel op deze datum)
10:43Harry Potter kijken tijdens de kerstvakantie 2026? Dat kan!
10:00Marlijn Weerdenburg droomt van deelname aan dit tv-programma: 'Ik zou ja roepen'
09:20Garbi krijgt steun van Love Island VIPS-kijkers na pijnlijke reactie van Renan op onthulling