TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
In deze laatste aflevering van dit seizoen Bed & Breakfast ontvangen Mariel en Robin hun gasten in Friesland. Mariel is yogadocent en laat haar gasten helemaal zen worden tijdens een oefening. Is dit genoeg om een hoge beoordeling te krijgen van de anderen?
Verderop is het de beurt aan Ditty en Roelof. Zij hebben bijna vijf jaar geleden hun voormalig boerderij in Groningen omgetoverd tot een B&B. Ze nemen hun gasten mee naar de scheve Walfriduskerk, een van de oudste kerken in de provincie Groningen.
Tot slot is het de beurt aan tweelingzussen Jeanet en Judith. Zij mogen zich als laatste bewijzen in hun verblijf in Gelderland. Als uitje binden ze de langlauflatten om om optimaal van de sneeuw te genieten.
Ophef bij Vandaag inside over BBB-crisis: Derksen steunt Mona Keijzer
10:13De TV van gisteren: Alleen The Voice blijft overeind in olympische lawine
06:47Vanavond op TV: Patience, The winner takes it all, Kingpin
06:00Programma Olympische Winterspelen zaterdag 21 februari: Nederland in actie bij de massastart
18:12Wauw! Antoinette Rijpma – de Jong pakt goud op de 1.500 meter