TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
In deze laatste aflevering van dit seizoen Bed & Breakfast ontvangen Mariel en Robin hun gasten in Friesland. Mariel is yogadocent en laat haar gasten helemaal zen worden tijdens een oefening. Is dit genoeg om een hoge beoordeling te krijgen van de anderen?
Verderop is het de beurt aan Ditty en Roelof. Zij hebben bijna vijf jaar geleden hun voormalig boerderij in Groningen omgetoverd tot een B&B. Ze nemen hun gasten mee naar de scheve Walfriduskerk, een van de oudste kerken in de provincie Groningen.
Tot slot is het de beurt aan tweelingzussen Jeanet en Judith. Zij mogen zich als laatste bewijzen in hun verblijf in Gelderland. Als uitje binden ze de langlauflatten om om optimaal van de sneeuw te genieten.
Lisa Bal (Een Huis Vol) deelt eerlijk en beladen bericht over samengestelde gezin
14:06Spannende opnames voor Ewout: 'De situatie werd steeds dreigender'
13:29Estavana Polman laat zich niet uit het veld slaan: 'Schuift volgende maand gewoon aan in VI'
11:16Blijft Greetje te zien in Urk!? SBS6 geeft duidelijkheid
11:10Dit kun je verwachten van het nieuwe RTL-programma Nederland met Vakantie