TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
In deze laatste aflevering van dit seizoen Bed & Breakfast ontvangen Mariel en Robin hun gasten in Friesland. Mariel is yogadocent en laat haar gasten helemaal zen worden tijdens een oefening. Is dit genoeg om een hoge beoordeling te krijgen van de anderen?
Verderop is het de beurt aan Ditty en Roelof. Zij hebben bijna vijf jaar geleden hun voormalig boerderij in Groningen omgetoverd tot een B&B. Ze nemen hun gasten mee naar de scheve Walfriduskerk, een van de oudste kerken in de provincie Groningen.
Tot slot is het de beurt aan tweelingzussen Jeanet en Judith. Zij mogen zich als laatste bewijzen in hun verblijf in Gelderland. Als uitje binden ze de langlauflatten om om optimaal van de sneeuw te genieten.
Nieuwe reeks Het Verhaal van Nederland in de maak
19:40Alle genomineerden voor de Gouden Televizier-Ring 2026 op een rij
19:35Alles over de Gouden Televizier-Ring 2026
19:30De drie genomineerden voor de Televizier-Ring Impact 2026 zijn bekend
19:20Dit zijn de drie genomineerden voor de Gouden Televizier-Ring 2026