TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Apetrots zijn Franka en Petra op hun bed and breakfast in Gassel (gemeente Grave). De vrouwen namen vijf jaar geleden hun intrek in de oude pastorie in het Noord-Brabantse plaatsje. Tot 2011 hadden er onafgebroken pastoors in het huis gewoond. De laatste vijf jaar stond het leeg en de laatste twintig jaar was er nauwelijks onderhoud gepleegd. Dat betekende: werk aan de winkel.
Ruimte voor ruimte pakten de vrouwen hun pastorie aan, om er weer een modern pand van te maken. In Bed & Breakfast ontvangen ze twee stellen collega's: Jolanda en Hans uit de Veluwezoom, en Willem en Adriana uit Sint-Michielsgestel. Naast een (hopelijk) genoeglijke nacht in hun B&B krijgen zij ook een uitstapje cadeau van de gastvrouwen: een ezeltocht door de omgeving.
Twee absolute toppers staan vandaag op het programma in de achtste finales van het WK voetbal. Brazilië neemt het op tegen Noorwegen, terwijl gastland Mexico later in de nacht de strijd aangaat met Engeland.
Arnout Hauben kondigt vervolg op tv-hit Dwars door de lage landen aan
11:40Stars on stage-winst Sosha Duysker lekte vroegtijdig uit door Disney-reclame
11:20GTST-ster Lone van Roosendaal hekelt De bondgenoten: 'Ik kijk dat natuurlijk niet!
11:08De TV van gisteren: Finale Stars on stage roemloos ten onder op zomerse vrijdagavond
10:00Tom Dumoulin analyseert de Tour de France 2026 bij de NOS: 'Ik heb een periode een afkeer gehad van het wielrennen'