TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Dancing on ice was twaalf jaar van de buis verdwenen, maar de ijsdanswedstrijd maakt nu zijn rentree. Voor deze editie zijn negen BN'ers opgetrommeld, te weten: Donny Roelvink, Tommie Christiaan, Juvat Westendorp, Nicolien Sauerbreij, Roy Donders, Charly Luske, Sabine Uitslag, Celine Huijsmans en Elske DeWall. Zij gaan samen met hun professionele danspartners de strijd met elkaar aan.
Oud-kandidaat Winston Gerschtanowitz en Patty Brard zijn gestrikt voor de presentatie. Ook in de jury zitten oude bekenden, namelijk voormalig kunstschaatsers Joan Haanappel, Marc Forno en Ruben Reus. De eerste twee deelden al eerder de punten uit, Ruben was tijdens de vorige edities de schaatspartner van Wendy van Dijk en Stella Gommans.
Nieuw dit seizoen is dat de kijker de speciale Dancing on Ice-app kan downloaden en ook een cijfer mag geven aan elke act in elke show. Wie lukt het om de jury én de kijker keer op keer te verbazen, ontroeren en overtuigen? Wie van deze negen koppels maakt vanaf 7 december de mooiste combinaties van sprongen, lifts en spectaculaire moves en wint Dancing on Ice.
Dancing on Ice wordt geproduceerd door Talpa Producties.
De Frogers pakken opnieuw hun koffers, maar dit keer blijven de tenten en campers thuis. In het nieuwe seizoen De Frogers: Groeten uit… verruilt de familie de Engelse camping voor een gezellige slaapboerderij in het Duitse Zwarte Woud.
Yvon Jaspers is terug met Onze Boerderij: 'Elke reis leert me iets'
09:07De TV van gisteren: Bureau Utrecht is de grote primetime-winnaar
06:47Vanavond op TV: Vaarwel Suriname, Chicago fire, Blacklight
21:38Kijkers van Bureau Utrecht vallen van ene verbazing in de andere
20:15Bert Maalderink open over MS en mogelijke stop in 2026