TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Het aantal mensen dat besmet is met corona in Suriname is ongekend. Er dreigt zelfs een humanitaire ramp als er niet snel hulp komt voor de inwoners. Vooral de ziekenhuizen kampen met een extreem tekort aan medische faciliteiten.
De Nederlandse Surinamer Jörgen Raymann organiseert vanavond de benefietavond Nederland voor Suriname op NPO1. Het doel is om geld in te zamelen voor hulp. En hoewel het onderwerp weinig te lachten over laat, is humor vanavond zeker niet verboden.
Humberto Tan, Mildred Roethof, Glen Faria, Trijntje Oosterhuis, Gerda Havertong, Jeangu Macrooy, Yannick Hiwat, Tommie Christiaan, Kees van der Spek, Dwight Dissels en vele andere Nederlanders bieden vanavond hun hulp aan. Het wordt een show met optredens en verhalen. Een bijzondere gast zal de eindstand van de inzamelingsactie onthullen. De actie wordt ondersteund door het Rode Kruis.
Anouk Maas neemt (voorlopig) afscheid van Woeste Grond: 'Ga het onwijs missen'
10:00Rivkah op het Veld deelt haar kijktips: 'Deze serie is zo goed geschreven en geacteerd'
09:50Wanneer begint het nieuwe seizoen van The Masked Singer?
09:15Wanneer is de finale van Expeditie Robinson 2026 te zien?
08:55De TV van gisteren: Race across the World-kijkers zijn klaar met Irene van de Laar
Een nieuwe generatie voegt zich in Expend4Bles bij ’s werelds beruchtste huurlingen.
