TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Nederlanders beschouwen zichzelf als een nuchter volkje, toch groeit de interesse voor spirituele zaken. Met dat uitgangspunt gaat Joris Linssen in de laatste dagen van het jaar op zoek naar praktische spiritualiteit in Boeddha In De Polder.
Linssen is zelf geen aanhanger van een bepaalde leer of levensfilosofie, maar hij gaat met open vizier het gesprek aan met mensen die deze verlichting wel gevonden hebben. Zo ontmoet hij Tamara Valkenier, een vrouw die er bewust voor koos om zonder bezittingen te leven en als fulltime nomade rond te trekken.
Hij gaat ook op bezoek bij een coach die hem leert hoe heilzaam de juiste ademhaling is. Voetbaltrainer Gertjan Verbeek put veel kracht uit yoga. Hij bouwde zijn eigen tempel en is dagelijks op de mat te vinden.
Presentatrice Hila Noorzai bevallen van een zoontje
07:41De TV van gisteren: Kijkers genieten van het Musical Awards Gala
22:00Rob en Sandra uit MAFS kregen dus toch nog de kans om medekandidaten te ontmoeten
22:00Danique uit MAFS staat open om weer te daten: 'Uit respect naar het programma en Kyle nog niet gedaan'
22:00Wat!? Hebben zowel Cindy als Linda uit MAFS een nieuwe liefde?