TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Nederlanders beschouwen zichzelf als een nuchter volkje, toch groeit de interesse voor spirituele zaken. Met dat uitgangspunt gaat Joris Linssen in de laatste dagen van het jaar op zoek naar praktische spiritualiteit in Boeddha In De Polder.
Linssen is zelf geen aanhanger van een bepaalde leer of levensfilosofie, maar hij gaat met open vizier het gesprek aan met mensen die deze verlichting wel gevonden hebben. Zo ontmoet hij Tamara Valkenier, een vrouw die er bewust voor koos om zonder bezittingen te leven en als fulltime nomade rond te trekken.
Hij gaat ook op bezoek bij een coach die hem leert hoe heilzaam de juiste ademhaling is. Voetbaltrainer Gertjan Verbeek put veel kracht uit yoga. Hij bouwde zijn eigen tempel en is dagelijks op de mat te vinden.
Vanavond op TV: Zomergasten, Bestemming X, Paul Blart: Mall Cop 2
10:00Pieter Derks over het nieuwe realityspel Wolven: 'Een echte mindf*ck'
10:00Beste Zangers-deelnemer Yves Berendse onthult of hij openstaat voor een eigen realityserie
09:10Yvon Jaspers ziet Boer zoekt vrouw-stel Gerben en Vivian trouwen: 'Geweldig mooi lief bruidspaar'
09:05Urk!-ster Mathilde verbreekt relatie met vriend Davy: ‘Zo snel mogelijk achter me laten’