TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Nederlanders beschouwen zichzelf als een nuchter volkje, toch groeit de interesse voor spirituele zaken. Met dat uitgangspunt gaat Joris Linssen in de laatste dagen van het jaar op zoek naar praktische spiritualiteit in Boeddha In De Polder.
Linssen is zelf geen aanhanger van een bepaalde leer of levensfilosofie, maar hij gaat met open vizier het gesprek aan met mensen die deze verlichting wel gevonden hebben. Zo ontmoet hij Tamara Valkenier, een vrouw die er bewust voor koos om zonder bezittingen te leven en als fulltime nomade rond te trekken.
Hij gaat ook op bezoek bij een coach die hem leert hoe heilzaam de juiste ademhaling is. Voetbaltrainer Gertjan Verbeek put veel kracht uit yoga. Hij bouwde zijn eigen tempel en is dagelijks op de mat te vinden.
Partnerbijdrage
Video: Jan Slagter en Guido den Aantrekker clashen bij De Oranjezomer
11:16Huh? Er lijkt een deelnemer plots te zijn vertrokken uit De Bondgenoten
10:20Het tweede seizoen van Andy & Melisa is binnenkort al te streamen: dit is de startdatum
08:14De TV van gisteren: Kijkers krijgen nu al de rillingen van ademcoach David in B&B Vol Liefde
06:47Vanavond op TV: Lowlands, Het blok Australië, A Good Day to Die Hard