TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Nederlanders beschouwen zichzelf als een nuchter volkje, toch groeit de interesse voor spirituele zaken. Met dat uitgangspunt gaat Joris Linssen in de laatste dagen van het jaar op zoek naar praktische spiritualiteit in Boeddha In De Polder.
Linssen is zelf geen aanhanger van een bepaalde leer of levensfilosofie, maar hij gaat met open vizier het gesprek aan met mensen die deze verlichting wel gevonden hebben. Zo ontmoet hij Tamara Valkenier, een vrouw die er bewust voor koos om zonder bezittingen te leven en als fulltime nomade rond te trekken.
Hij gaat ook op bezoek bij een coach die hem leert hoe heilzaam de juiste ademhaling is. Voetbaltrainer Gertjan Verbeek put veel kracht uit yoga. Hij bouwde zijn eigen tempel en is dagelijks op de mat te vinden.
Zien: transformatie Kees de Bever na intensief sporttraject
12:33Weerzien Patricia Paay en Adam Curry in Adam's Family, vanaf deze dag op RTL5
12:07Miljoenenjacht terug op tv: dit is wanneer
10:35Keert de zaterdagaflevering van De Bondgenoten nog terug? Talpa geeft uitsluitsel
10:19RTL onthult de startdatum van Got Talent