TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Paul de Leeuw en Adele zijn duidelijk geen onbekende van elkaar. Adele was namelijk al in 2007 voor het eerst te gast in zijn programma Mooi! Weer de Leeuw. De zangeres was toen nog helemaal niet zo bekend als nu, maar dat kon Paul niets schelen. Hij voorspelde toen al dat er een rijke carrière op haar lag te wachten. En daar bleek uiteindelijk geen woord aan gelogen.
De laatste keer dat ze elkaar spraken was zes jaar geleden. Een goed moment voor een interview, vond Paul zelf. "In de zes jaar dat we elkaar niet hebben gezien, is er zoveel met haar gebeurd dat het spannend is om haar weer te zien. En het ging goed", blikt hij alvast vooruit op het gesprek dat vanavond te zien is.
Na een sterke groepsfase wacht Oranje direct een loodzware test in de knock-outfase van het WK voetbal. In de nacht van maandag op dinsdag neemt Nederland het op tegen Marokko, een duel dat alle ingrediënten heeft voor een zinderende voetbalavond.
De knock-outfase van het WK voetbal levert meteen een absolute kraker op. Brazilië en Japan treffen elkaar in een duel waarin slechts één land een ticket voor de achtste finales overhoudt.
Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
10:33'Zomercliffhanger van GTST loopt niet voor iedereen goed af'
09:20Speelschema Oranje op het WK voetbal 2026: wanneer speelt Nederland?
08:06VPRO onthult tweede naam van laatste seizoen Zomergasten
07:56De TV van gisteren: Luidruchtige Oranjefans verstoren De Oranjezomer