TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Paul de Leeuw legt in afwachting van de nieuwste aflevering van Busje Komt Zo uit waarom niet. “Je bent voor een nieuw programma altijd op zoek naar iets nieuws. Hans becommentarieert ter plekke de dingen die ik doe en dat was eigenlijk bedoeld als eenmalig ding, alleen voor de eerste aflevering. Maar het pakte zo geestig uit dat hij de hele serie meerijdt.”
Dat had wel gevolgen voor het opnameschema: “Hans is toneelacteur en moet ontzettend vaak spelen. We moeten echt heel goed plannen om ervoor te zorgen dat hij mee kan. Maar tot nu toe is dat prima gelukt.” Zo mocht hij vorige week ook mee het busje in naar Adele in Londen. Waar de twee mannen echter vandaag uitkomen, is nog even de vraag.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
Merel Westrik wordt de nieuwe presentatrice van Project Rembrandt
11:15Peter Jan Rens heeft beroerte gehad: zo gaat het nu met hem
10:29De Bauers, een Nieuwe Fase van start op NPO1, dit is wanneer
09:34Van Onschatbare Waarde is vanaf deze dag terug op tv
09:10Waar en wanneer zie je het SKS Skûtsjesilen 2026 op tv?