TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
“Bekende Nederlanders neem ik alleen mee in Busje Komt Zo als ze een toegevoegde waarde hebben voor het programma”, vertelt Paul de Leeuw over zijn bekende passagiers. En dat is geregeld het geval: zo stapten de afgelopen weken al zanger Simon Keizer en judoka Henk Grol aan boord van zijn touringcar.
Ditmaal rijden er maar liefst drie BN’ers van diverse pluimage mee: presentator Patricia Paay, oud-atleet Nelli Cooman en olympisch zilverenmedaillewinnaar Ramsey Angela. Het bezoek van de laatste vergde wel het nodige van het improvisatievermogen van de makers, vertelt Paul de Leeuw. "Hij kwam net van de training en moest eigenlijk nog douchen. Dus gaan we op zoek naar iemand bij wie dat kan. In een programma als Busje komt zo moet je durven improviseren.”
Cristiano Ronaldo en Engeland staan vandaag centraal op het WK voetbal. Portugal hoopt zich te herstellen van het verrassende gelijkspel tegen DR Congo, terwijl Engeland de sterke start tegen Kroatië een vervolg wil geven.
Talpa trekt nu al de stekker uit nieuw programma Vijf Dagen Vast
15:25De boerderij van Judith en Bart uit Winter Vol Liefde is gered
14:48Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
13:02Merel Westrik wordt de nieuwe presentatrice van Project Rembrandt
11:15Peter Jan Rens heeft beroerte gehad: zo gaat het nu met hem