TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
“Bekende Nederlanders neem ik alleen mee in Busje Komt Zo als ze een toegevoegde waarde hebben voor het programma”, vertelt Paul de Leeuw over zijn bekende passagiers. En dat is geregeld het geval: zo stapten de afgelopen weken al zanger Simon Keizer en judoka Henk Grol aan boord van zijn touringcar.
Ditmaal rijden er maar liefst drie BN’ers van diverse pluimage mee: presentator Patricia Paay, oud-atleet Nelli Cooman en olympisch zilverenmedaillewinnaar Ramsey Angela. Het bezoek van de laatste vergde wel het nodige van het improvisatievermogen van de makers, vertelt Paul de Leeuw. "Hij kwam net van de training en moest eigenlijk nog douchen. Dus gaan we op zoek naar iemand bij wie dat kan. In een programma als Busje komt zo moet je durven improviseren.”
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Mike uit B&B Vol Liefde deelt heuglijk nieuws over vriendin: 'Ik denk dat ze de ware is'
11:22Jelka van Houten laat van zich horen na meltdown in Het Perfecte Plaatje op Reis
10:00Dit kijkt Dag & Nacht-acteur Guy Clemens: 'Ik heb alle seizoenen van deze serie achter elkaar gebinged'
10:00Quinty Trustfull eerlijk over Het Perfecte Plaatje op Reis-avontuur: 'Die tijdsdruk vond ik hels'
09:51De TV van gisteren: start nieuw seizoen Het Perfecte Plaatje op Reis verbaast kijkers