TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
“Bekende Nederlanders neem ik alleen mee in Busje Komt Zo als ze een toegevoegde waarde hebben voor het programma”, vertelt Paul de Leeuw over zijn bekende passagiers. En dat is geregeld het geval: zo stapten de afgelopen weken al zanger Simon Keizer en judoka Henk Grol aan boord van zijn touringcar.
Ditmaal rijden er maar liefst drie BN’ers van diverse pluimage mee: presentator Patricia Paay, oud-atleet Nelli Cooman en olympisch zilverenmedaillewinnaar Ramsey Angela. Het bezoek van de laatste vergde wel het nodige van het improvisatievermogen van de makers, vertelt Paul de Leeuw. "Hij kwam net van de training en moest eigenlijk nog douchen. Dus gaan we op zoek naar iemand bij wie dat kan. In een programma als Busje komt zo moet je durven improviseren.”
De true crime documentaire Maternal Instinct op Netflix is inmiddels al een maand uit, maar mocht je 'm nog niet hebben gezien dan is het echt een aanrader!
De Bondgenoten: 'Anouk is zo'n ongekende trut'
10:23Dit is het uitzendschema van Muziekfeest op het Plein 2026
09:56Deze programma's vervangen het WK Voetbal 2026 na de finale op NPO 1
08:52De TV van gisteren: kijkers genieten van finale Het Perfecte Plaatje op Reis, maar hebben wel een puntje van kritiek
07:06Schema halve finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden en uitslagen