TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
“Bekende Nederlanders neem ik alleen mee in Busje Komt Zo als ze een toegevoegde waarde hebben voor het programma”, vertelt Paul de Leeuw over zijn bekende passagiers. En dat is geregeld het geval: zo stapten de afgelopen weken al zanger Simon Keizer en judoka Henk Grol aan boord van zijn touringcar.
Ditmaal rijden er maar liefst drie BN’ers van diverse pluimage mee: presentator Patricia Paay, oud-atleet Nelli Cooman en olympisch zilverenmedaillewinnaar Ramsey Angela. Het bezoek van de laatste vergde wel het nodige van het improvisatievermogen van de makers, vertelt Paul de Leeuw. "Hij kwam net van de training en moest eigenlijk nog douchen. Dus gaan we op zoek naar iemand bij wie dat kan. In een programma als Busje komt zo moet je durven improviseren.”
Twee Europese toplanden staan vanavond tegenover elkaar in de kwartfinales van het WK voetbal. Spanje en België beschikken allebei over een selectie vol sterren, waardoor alle ingrediënten aanwezig zijn voor een boeiende krachtmeting.
Beau vertrekt, maar Anouk blijft: kijkers De Bondgenoten gaan los
10:19Estavana Polman hint op Beter Laat Dan Nooit-versie met Wilfred, Johan en René
09:15De TV van gisteren: ruim 2,2 miljoen kijkers zien WK-avontuur voor Marokko eindigen
09:06Schema halve finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden en uitslagen
06:47Vanavond op TV: WK voetbal: Spanje - België , Richard Groenendijk: Voor Iedereen Beter, Demolition Man