TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Geen meubelstuk is populairder dan de plastic Monobloc-terrasstoel. Ruim een miljard zijn er verkocht, de stoel is zo bekend dat hij in het straatbeeld nauwelijks opvalt. Fascinerend, meent filmmaker Hauke Wendler, die voor deze lichtvoetige documentaire de halve wereld over reisde om stoelverhalen te verzamelen.
Ontroerend is het stuk over Annet in Oeganda. Ze voelt al jaren haar benen niet meer en door een gratis Monobloc-rolstoel hoeft ze niet langer over de natte grond te kruipen. Zo heeft de stoel overal ter wereld z’n waarde, maar als de regisseur voorbijgangers in zijn eigen Duitsland naar het voorwerp vaagt, is het oordeel keihard. ‘Lelijk, ze zitten slecht, ogen goedkoop.’ Dan is het contrast tussen het rijke Westen en de rest van de wereld levensgroot.
Het WK voetbal gaat vandaag verder met vier wedstrijden in de groepen G en H. Spanje en België hopen hun eerste overwinning van het toernooi te boeken, terwijl ook Uruguay weer in actie komt op het wereldkampioenschap.
'Chantal Janzen en Elise Schaap spelen hoofdrollen in nieuwe dramaserie'
10:40'Nepobaby' Nicky van der Gijp over kritiek op Het Oranje Café: 'Makkelijke inkopper'
10:14Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dreigen zonder hulp boerderij te verliezen: 'Staan opeens voor enorme uitdaging'
09:23Renze Klamer reageert op pittige uitspraak van Johan Derksen: 'Erger in de omgang dan Matthijs van Nieuwkerk'
08:57De TV van gisteren: WK-kijkers zien recordgoal van Marokko en pijnlijke blunder voor Australië