TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Geen meubelstuk is populairder dan de plastic Monobloc-terrasstoel. Ruim een miljard zijn er verkocht, de stoel is zo bekend dat hij in het straatbeeld nauwelijks opvalt. Fascinerend, meent filmmaker Hauke Wendler, die voor deze lichtvoetige documentaire de halve wereld over reisde om stoelverhalen te verzamelen.
Ontroerend is het stuk over Annet in Oeganda. Ze voelt al jaren haar benen niet meer en door een gratis Monobloc-rolstoel hoeft ze niet langer over de natte grond te kruipen. Zo heeft de stoel overal ter wereld z’n waarde, maar als de regisseur voorbijgangers in zijn eigen Duitsland naar het voorwerp vaagt, is het oordeel keihard. ‘Lelijk, ze zitten slecht, ogen goedkoop.’ Dan is het contrast tussen het rijke Westen en de rest van de wereld levensgroot.
We moesten er een jaar geduld voor hebben, maar nu kunnen we dan eindelijk genieten van de nieuwe reeks Haantjes op Netflix.
Dit zijn de favoriete liedjes van Cornald Maas tijdens het Eurovisie Songfestival 2026
09:55Johan Derksen snapt niets van uitslag The Voice of Holland: ‘Sanne stak er met kop en schouders bovenuit’ (video)
09:29Tommie Christiaan ontmoet zijn oude drugsdealer in EO-programma Hel of Hotel
08:47Video: De Bondgenoten-Fianca over haar avontuurtjes met Casper: ‘Het was een project’
07:54Presentator Wilfred Genee is tijdelijk afwezig bij Vandaag Inside