TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Column
Geluk,
Met mijn ouders heerlijk uit eten om de verjaardag van Herald te vieren. Het was vanzelfsprekend, even eten met z’n vieren. Maar het leven heeft ons weer een les geleerd. Met pa gaat het gelukkig de goede kant op, althans nu. En daarom vier ik het leven ook meer dan ooit. Geniet ik van alles om me heen. Klinkt het klef (jammer dan). Ik ben dankbaar.
Het theater heeft mij de nieuwe uitdaging gegeven die ik nodig had. Om vervolgens ook weer nieuwe energie te hebben voor de mooie dingen die ik mag doen op tv. En door die blijheid komt er vanzelf weer ruimte voor nieuwe dingen.
Opeens was er weer een nieuw idee voor een fris format. Het heeft te maken met muziek, het format is eigenlijk heel simpel. In twee zinnen uit te leggen, wat meestal een goed teken is. Het idee is goed ontvangen, hoewel je met een nieuw programma nog wel een weg te bewandelen hebt. Maar in de fase waarin ik nu zit, vier ik lekker alles.
“Hou oud ben jij eigenlijk?”, vraagt een meisje uit Moulin Rouge de Musical. Gok eens, vraag ik en hou mijn adem in. Een beetje van de spanning en een beetje voor mijn buik. “Volgens mij net zo oud als mijn vader, een jaar of 57?” Met 55 jaar zit je er niet ver naast, maar ik voel me 25, zeg ik snel.
Waar ik een maand geleden nog hoopte dat mijn lijf het wel allemaal aan zou kunnen, heb ik nu meer energie dan ooit. De
rol van mijn leven met iedereen die ik lief heb om me heen. Dat heet ‘geluk’, en het is doodeng om op te schrijven. We hebben geen garanties, alleen nu, het heden.
Waar een nieuw leven in 2025 een opwachting maakt bij het MAFS-droom koppel Rowan en Astleigh. Loretta Schrijver niet kan wachten om met Geer, Ruben, Buddy en mij te gieren bij de opnames van The Masked Singer. En mijn pa, ma en Herald zijn al bezig met hun outfit voor de première van de musical. Geluk, zo heet dat, en ik geniet nu!
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: Make Up Your Mind-kijkers zien hoe Jim net verkeerd raadt
06:47Vanavond op TV: Onze vrouw in Rio, Bestemming X, Superbad
11:53Kippenvel in Got Talent: Noortje maakt indruk met haar allereerste optreden ooit (video)
10:42Johan Derksen maakt pijnlijke vergissing bij opening VI: 'Dat is niet je vrouw?' (video)
10:00Fred van Leer verwacht al jaren dat deze BN'er meedoet aan Make Up Your Mind: 'Vorig jaar wist ik het zeker'