TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Column
Klein,
Er zijn al twaalf punten binnen voor Joost Klein. Eerlijk, zijn inzending voor het Eurovisie Songfestival is niet echt mijn smaak. Natuurlijk betrap ik me na een paar keer luisteren erop dat ik ineens ‘Europapa’ sta te zingen, maar het gaat niet om mij maar of het lied geschikt is. En het heeft zich nu al bizar goed bewezen.
Het is ongelofelijk hoeveel keer het al gestreamd is. Als ik nu een giga-aantal zou neerzetten is het alweer verdubbeld als ik het intik. De bookmakers zijn ook in de war: van plek 20 naar 7 in twee dagen. Maar toch zijn het niet alleen de cijfers of de boodschap van het nummer dat binnenkomt. Het is vooral de positieve vibe rondom Joost en het lied, dat had Nederland even hard nodig.
Na het dieptepunt vorig jaar, toen Mia Nicolai en Dion Cooper de gifbeker tot de laatste druppel moesten leegdrinken. Hoe vaak is hun valse start niet uitgezonden? We zijn dan wel een klein land, maar we maken alles graag groter dan groots. Vooral als het in oorsprong klein is. En is het positief, dan is daar helemaal niks mis mee. Wat dat betreft heeft een gabberdeuntje en mooie piano-akkoorden op het einde wat mij betreft al de hoofdprijs binnengehaald.
Weet u wat me ook een klein beetje trots maakt? Een nieuw seizoen Make Up Your Mind komt eraan. Volgende week krijgt u via deze weg een uniek voorproefje. Ik kan niet wachten. Met als hoogtepunt een concert op 22 juni in de Ziggo Dome.
En u weet inmiddels hoe klein groot kan worden...
GTST zoekt figuranten via bijzondere Videoland-prijsvraag
10:17Kritiek op coaches en ‘verouderd format’: dit klopt er niet aan de Battles van The voice
10:11VI kritisch op Angela de Jong na commentaar op Jake Paul en Jutta Leerdam: 'Laat gaan!'
10:00I've Got the Music in Me blijkt op Johnny de Mols lijf geschreven: 'Als jongetje was ik al met muziek bezig'
06:47Vanavond op TV: Wie is de Mol?, I've got the music in me, Scouts Guide to the Zombie Apocalypse