TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Snel - die tussen 2004 en 2021 het programma presenteerde - zou na zijn vertrek als presentator nog als deskundige worden opgevoerd in Blauw Bloed, maar dat gebeurde al een tijdje niet meer.
Tegenover het AD wil Snel niet al te veel kwijt over de huidige situatie. "Het lullige is dat ik op dit moment niet veel kan zeggen, alleen dat we hebben afgesproken dat ik met verlof ben. En dat is ook zo, want ik ben heel veel thuis”, zegt hij. Verder voegt Snel eraan toe dat de EO "maar moet uitleggen" wat er aan de hand is.
De krant belde ook met de EO en tekende het volgende op uit de mond van een woordvoerder: "hij heeft aangegeven dat hij even afstand wil nemen van de hectiek en de routine van de wekelijkse uitzending. We hopen dat hij snel terugkeert."
Snel wilde overigens Blauw Bloed gewoon blijven presenteren, maar in 2021 besloot de omroep dat hij werd vervangen door Anne-Mar Zwart. Door de Margriet liet hij eerder optekenen dat hij er aardig stuk van was. "Het programma was min of meer mijn leven en dat werd me afgenomen omdat 'men' vond dat het anders moest."
GTST Spoilers - maandag 13 t/m donderdag 16 april 2026
20:10Marcel van Roosmalen en Gijs Groenteman in gesprek met Talpa over programma bij NET5
12:01'Dit maakt Het Verhaal van Nederland zo'n succes'
11:05Zien we Nance Coolen binnenkort terug op televisie?
10:34Zien: Zo vieren de families uit Een Huis Vol Pasen dit jaar