TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Snel - die tussen 2004 en 2021 het programma presenteerde - zou na zijn vertrek als presentator nog als deskundige worden opgevoerd in Blauw Bloed, maar dat gebeurde al een tijdje niet meer.
Tegenover het AD wil Snel niet al te veel kwijt over de huidige situatie. "Het lullige is dat ik op dit moment niet veel kan zeggen, alleen dat we hebben afgesproken dat ik met verlof ben. En dat is ook zo, want ik ben heel veel thuis”, zegt hij. Verder voegt Snel eraan toe dat de EO "maar moet uitleggen" wat er aan de hand is.
De krant belde ook met de EO en tekende het volgende op uit de mond van een woordvoerder: "hij heeft aangegeven dat hij even afstand wil nemen van de hectiek en de routine van de wekelijkse uitzending. We hopen dat hij snel terugkeert."
Snel wilde overigens Blauw Bloed gewoon blijven presenteren, maar in 2021 besloot de omroep dat hij werd vervangen door Anne-Mar Zwart. Door de Margriet liet hij eerder optekenen dat hij er aardig stuk van was. "Het programma was min of meer mijn leven en dat werd me afgenomen omdat 'men' vond dat het anders moest."
Thuisfront laat van zich horen na slippertje Casper en Fianca in De Bondgenoten: 'Hij zal nooit een keer nadenken over z’n gezin'
16:16Barbara kreeg een burn-out na Winter Vol Liefde: 'Heeft uiteindelijk zijn tol geëist'
15:43Jan Versteegh deelt bizarre anekdote over opnames The Bicycle Race: 'Wat?!'
14:00RTL geeft tekst en uitleg over 'menselijke fout' op kaart van Rob aan Sandra in Married at First Sight
11:24Jörgen Raymann maakt comeback met eigen tv-programma en dit is wanneer het begint