TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
De ideale partner vinden is voor de meeste mensen een klus. Ook mensen met autisme, niet-aangeboren hersenletsel of een licht verstandelijke beperking worstelen er mee. Voor hen openen Wendy van Dijk en Leonie ter Braak datingbureau Cupido Ofzo en helpen zeven kandidaten een eindje op weg.
“We zitten in een prachtige oude loods in Den Bosch”, zegt Leonie. “Een omgeving met weinig prikkels. Daar gaan we in gesprek, laten mogelijke dates zien en gaan ook mee naar het eerste afspraakje.”
Een beetje steun op de achtergrond is nooit weg, maar op een tweede date moeten de kandidaten het zelf doen. “We koppelen de kandidaten zorgvuldig, daarom is er veel onderling begrip. En natuurlijk zijn er ongemakkelijke situaties, maar die zijn juist lief en aandoenlijk.”
GTST Spoilers - maandag 26 t/m donderdag 29 oktober 2026
06:47Vanavond op TV: Meisje met de parel - Portret van een icoon, Race across the world, Jason Bourne
22:41René van der Gijp vertelt in VI over Maarten Spanjer: 'Het liep altijd uit de hand' (video)
14:42Geen rol voor Cornald Maas bij Songfestival 2027: 'Had het graag nog een keer gedaan'
14:10De eerste beelden van Expeditie Robinson zijn er: 'Jullie zijn écht nog niet klaar voor wat jullie gaan zien'