TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
De ideale partner vinden is voor de meeste mensen een klus. Ook mensen met autisme, niet-aangeboren hersenletsel of een licht verstandelijke beperking worstelen er mee. Voor hen openen Wendy van Dijk en Leonie ter Braak datingbureau Cupido Ofzo en helpen zeven kandidaten een eindje op weg.
“We zitten in een prachtige oude loods in Den Bosch”, zegt Leonie. “Een omgeving met weinig prikkels. Daar gaan we in gesprek, laten mogelijke dates zien en gaan ook mee naar het eerste afspraakje.”
Een beetje steun op de achtergrond is nooit weg, maar op een tweede date moeten de kandidaten het zelf doen. “We koppelen de kandidaten zorgvuldig, daarom is er veel onderling begrip. En natuurlijk zijn er ongemakkelijke situaties, maar die zijn juist lief en aandoenlijk.”
Prime Video deelt trailer van LOL: Last One Laughing Halloween Special
10:00Mariska Bauer kiest eindelijk voor zichzelf: 'Ik maak nu ruimte voor mijn dromen'
09:32EO-programma Een Buitengewoon Gesprek krijgt een nieuw seizoen
08:57Nieuw seizoen van Kopen Zonder Kijken in de maak
07:34De TV van gisteren: Geen beste start voor realityserie André Hazes