TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Het kampeerseizoen zit erop en dat betekent dat ook De 3 sterren camping de poorten sluit. Muzikant Alain Clark, 3FM-dj en presentator Eva Koreman en zangeres Mell zijn de laatste gasten die Nick Schilder, Simon Keizer en Kees Tol op de camping ontvangen. Mell - geboren als Melanie - is bepaald geen onbekende voor het Volendamse trio. Zij komt uit hetzelfde dorp en is een goede vriendin van Kees.
De kleindochter van The Cats-zanger Piet Veerman deed in 2015 mee aan The voice of Holland en heeft inmiddels een mooie carrière. Of de camping van de heren volgend jaar weer opengaat, is nog afwachten. Kees vond het in elk geval een geslaagd seizoen: “We hebben de prachtigste gesprekken gehad met de meest uiteenlopende gasten, van A-namen tot opkomend talent.”
Vanavond staat er een absolute kraker op het programma van het WK voetbal 2026. Portugal en Spanje treffen elkaar in de achtste finales, terwijl later in de nacht ook gastland Verenigde Staten weer in actie komt tegen België.
Boer Zoekt Vrouw-boer John (38) overleden bij ernstig verkeersongeval
08:23De TV van gisteren: Kijkers missen sfeer in De Avondetappe vanuit Huizen
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Flikken Gent, Samaritan
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij