TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Het ‘spookgezin’ uit Ruinerwold werd ontdekt toen een verwarde jongeman een kroeg in de Drentse plaats binnenstapte en een alerte barman de politie belde. In De kinderen van Ruinerwold spreekt documentairemaker Jessica Villerius uitgebreid met de jongeman, die zowel Jan als Israel wordt genoemd. Hij is een van de vier oudste kinderen die jarenlang onder extreme omstandigheden op een boerderij leefden.
Hij vertelt voor het eerst openhartig hoe hij die dag te werk is gegaan en hoe hij heeft kunnen ontsnappen. Villerius volgde de vier anderhalf jaar lang en was getuige van de eerste stapjes in de ‘gewone maatschappij’. Ook bezoeken ze hun vader Gerrit Jan van D. in de gevangenis. De rechter besloot onlangs dat hij niet wordt vervolgd, omdat zijn zwakke gezondheid een eerlijk proces in de weg staat.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Zo reageert de vader van Mercedes op Salar in De Bondgenoten
10:03Video: Vandaag Inside-heren gaan stuk om hilarische beelden koning Willem-Alexander
10:00De tv-aanraders van drievoudig Olympisch kampioen Marianne Timmer: 'Dít mis ik op tv'
09:45Dit zijn de deelnemers van De Slimste Mens 2026
09:22Het Sinterklaasjournaal deelt cryptische boodschap