Nieuws
De moord op krantenbezorger Anita

Krantenbezorger Anita van Dijk werd op 13 mei 2016 zwaargewond gevonden op straat in de Rotterdamse wijk Delfshaven, ze was neergestoken tijdens haar ronde. Een week later overleed ze in het ziekenhuis aan haar verwondingen. In Misdaadcollege vertelt het team dat betrokken was bij het onderzoek hoe het te werk is gegaan. Na weken van intensief rechercheren hield de politie op 17 juni een verdachte aan in de spraakmakende zaak.
TBS met dwangverpleging
Deze toen 29-jarige Schiedammer is uiteindelijk veroordeeld tot een gevangenisstraf van acht jaar en tbs met dwangverpleging. De officier van justitie, forensisch specialisten en onderzoeksleiders van de politie praten met gespreksleider Rick Nieman over hun jacht op de dader. Daarnaast beantwoorden ze vragen van het publiek.
Wat je verder niet mag missen
Alle tips
Roxeanne Hazes en Nikkie de Jager trappen nieuw seizoen Boerderij van Dorst af
Raven van Dorst krijgt zangeres Roxeanne Hazes en presentatrice Nikkie de Jager op bezoek op de boerderij. Samen maken ze een hügelbed om het bodemleven te kunnen verbeteren en plukken appels om er cider van te maken.Laatste nieuws van TVgids.nl
Meer nieuws 13:42Beau-sidekick Jeffrey Wirtz vertelt hoe hij bij de talkshow is gekomen
13:21Gisteren in Het Sinterklaasjournaal: de Pieten proberen de kluis te kraken
11:32Videoland heeft 'm gevonden: de nieuwe Bachelor!
10:53Michiel Romeyn pleit voor terugkeer Jiskefet, maar krijgt nul op het rekest van VPRO
08:52De TV van gisteren: Kijkers genieten van het matig bekeken Het Beste van Chateau Meiland
De tv van gisteren
Meer tv 28 novDe TV van gisteren: Kijkers genieten van het matig bekeken Het Beste van Chateau Meiland
De nieuwste reviews
Meer reviews 14 novCANAL+ komt terug naar Nederland met een nieuw streamingplatform
8 novPodcast #45: Ferry de Serie, All the Light We Cannot See, Sly (Netflix) & Fingernails (Apple TV+)
8 novDe TV van gisteren: Kijkers vol bewondering voor politie in goedbekeken Bureau Rotterdam