TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Natuurlijk, corona was het meest besproken onderwerp in het afgelopen jaar. En uiteraard komt het virus voorbij in de Nationale 2020 test. Maar er was nog veel meer nieuws. Weten de deelnemers bijvoorbeeld wat er is gebeurd op het gebied van politiek, media, muziek en sport? Zeven BN’ers en het (Zoom)publiek gaan de uitdaging aan en testen hun kennis van het bijzondere jaar 2020.
Emma Wortelboer en Renze Klamer presenteren de test. Renze kijkt terug op een veelbewogen tijd. Zo ging eind augustus De vooravond van start. Deze talkshow presenteert hij samen met Fidan Ekiz. In februari begint het tweede seizoen. Op NPO Radio 2 vertelde de presentator dat de eerste reeks, die acht weken duurde, veel impact had: “Je staat ermee op en je gaat ermee naar bed.”
Mocht je na de vele realityshows die ons land inmiddels rijk is nog steeds geen genoeg kunnen krijgen van dit genre dan hebben wij de perfecte kijktip voor je.
Liefdesleven van B&B Vol Liefde-Iris toch iets minder rooskleurig: 'Ik weet het niet met hem'
08:23De TV van gisteren: B&B Vol Liefde-fans smullen van terugblik in Hoe Is Het Nu Met?-aflevering
06:47Vanavond op TV: De slimste mens België, Tineke Schouten: De Schouten schoenen aan, The Eagle
21:39'Barry Atsma klimt in de pen voor een nieuwe Videoland-serie'
19:06B&B Vol Verlovingen en Verhuizingen: Hoe gaat het nu met de deelnemers?