TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
De nieuwe uitdager van De slimste mens zou zomaar ver kunnen komen. Brecht van Hulten brengt een grote dosis algemene kennis mee dankzij haar ervaring bij het NOS Journaal en actualiteitenprogramma's als Goedemorgen Nederland. Niet alleen is ze nieuwsgierig van aard, ambitieus is de presentatrice ook.
In de Telegraaf maakte ze er in 2019 geen geheim van ooit een grote show of quiz te willen presenteren, nu ze na acht jaar afscheid nam van Kassa. Die eerste wens kwam vorig jaar uit met het inmiddels gestopte De 5 uur show; die quiz laat nog even op zich wachten. Maar zeg nooit nooit. Wie weet is De slimste mens wel iets voor Van Hulten, mocht Philip Freriks er ooit mee stoppen. Voor nu luidt vooral de vraag: gaat ze inderdaad ver komen?
Voetbalfans kunnen woensdagavond hun hart ophalen. Met Cristiano Ronaldo, Harry Kane, Jude Bellingham en Luka Modric verschijnen meerdere wereldsterren op het veld tijdens de vierde speeldag van het WK voetbal 2026.
Partnerbijdrage
Tina Nijkamp onderzoekt: is de stem van Caroline Tensen veranderd?
13:47Oordeel zelf: ging Rafael van der Vaart te ver met dit grapje over Japanners?
13:27Salar uit De Bondgenoten geeft duidelijkheid over relatie met Mercedes
12:19Heerlijk: Kjeld Nuis clasht met Johan Derksen bij Vandaag Inside
12:04Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op woensdag, op nieuw tijdstip