TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Gerard Ekdom ziet zichzelf helemaal niet als presentator of quizmaster, toch is de radio-dj de komende weken weer met veel plezier het gezicht van De Top 4000 Muziekquiz. Het spelprogramma combineert een ouderwets potje ganzenbord met de hits uit de lange muzieklijst van Radio 10.
Het is dus niet meer dan logisch dat een muziekkenner zoals Ekdom optreedt als spelleider. De aankleding is feestelijk en uitnodigend, en alle kandidaten zijn gehuld in gezellige kersttruien, maar de sfeer is allesbehalve gemoedelijk. Duo’s van BN’ers proberen als eerste de finish te bereiken; muziekkennis en snelheid zijn daarbij essentieel. Wie herkent hits nog als ze op een draaiorgel worden gespeeld? En wie kan als eerste in het Nederlands vertaalde songteksten thuisbrengen?
Greetje Hakvoort geeft update na relatiebreuk
14:34Linda de Mol werkt aan geheimzinnig nieuw tv-programma: 'Heel leuk idee'
10:57Deze singles doen mee aan het nieuwe seizoen van Love Island VIPS
10:28Jan Slagter over het vertrek van Martine van Os bij Tijd voor MAX: 'We hopen dat ze in de toekomst nog iets voor ons kan doen'
10:06Dit zijn de bakkers van het veertiende seizoen van Heel Holland Bakt