TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Bij Op1 stond een vacature uit nadat Nadia Moussaid wereldkundig maakte er per 1 mei mee te stoppen. Zij krijgt een eigen talkshow die dagelijks op de buis komt. Dat was uiteraard niet te combineren met haar werkzaamheden voor Op1.
Kortzorg is een bekend gezicht in Hilversum: ze werkt voor omroep BNNVARA en presenteert onder meer Kassa. Bovendien is ze niet nieuw bij Op1: ze presenteerde de talkshow in de zomer van 2022 al samen met Hugo Logtenberg.
De presentatrice vormt nu op de vrijdagavond een duo met Natasja Gibbs.
Twee absolute toppers staan vandaag op het programma in de achtste finales van het WK voetbal. Brazilië neemt het op tegen Noorwegen, terwijl gastland Mexico later in de nacht de strijd aangaat met Engeland.
De TV van gisteren: Finale Stars on stage roemloos ten onder op zomerse vrijdagavond
10:00Tom Dumoulin analyseert de Tour de France 2026 bij de NOS: 'Ik heb een periode een afkeer gehad van het wielrennen'
06:47Vanavond op TV: Beck, NCIS, Starsky & Hutch
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij