TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
In de kwarteeuw dat Dit was het nieuws bestaat kwam het niet eerder voor dat een teamcaptain vrijwillig zijn plaatsje afstaat en dat er twee komieken nodig zijn om hem te vervangen. Peter Pannekoek heeft de primeur: de cabaretier is te druk met de try-outs van zijn allereerste oudejaarsconference om aan te schuiven in de satirische nieuwsquiz.
Presentator Harm Edens en teamcaptain Jan Jaap van der Wal krijgen daarom de komende zeven weken versterking van stand-upcomedians Patrick Laureij en Daniël Arends. Om beurten nemen de mannen een aflevering voor hun rekening. Laureij is in het verleden al te gast geweest en Arends is voor trouwe kijkers ook geen onbekende. Hij was in 2014 al een jaar te zien als vaste teamcaptain toen RTL 4 het programma nog uitzond.
Afgelopen januari draaide de Nederlandse feelgoodfilm Hond & Ik nog in de bioscoop, maar je kunt 'm nu al thuis op de bank streamen!
Debbie & Paul uit B&B Vol Liefde 2023 keren terug op televisie (en wel in dit programma)
10:25Max Terpstra belaagd door boze keukenboer in Kassa: 'Ik moet je gigantisch op je bek slaan eigenlijk'
10:05MAFS gemist? Bekijk het huwelijk van Nick en Joyce
10:00Guy Clemens vertelt over zijn rol in derde seizoen Dag & Nacht: 'Lasse is soms te aardig'
09:53Terugkijken: huwelijk Domenik en Ferenc in Married at First Sight
Een groep van 47 samoerai wil in 47 Ronin wraak op de man die hun meester heeft gedood.
