TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Dit was het nieuws ontvangt dit keer twee heel verschillende gasten. Teamcaptains Jan Jaap van der Wal en Peter Pannekoek verwelkomen Marcel van Roosmalen en Noortje Veldhuizen. Van Roosmalen staat bekend om zijn gortdroge manier van communiceren. De journalist maakte in de media naam bij Veronica inside en in zijn wekelijkse column op NPO Radio 1.
Veldhuizen, die samen met hem de podcast De krokante leesmap presenteert, bekijkt de dingen juist graag positief. Dat liet ze op televisie al eens zien als sidekick van Renze Klamer in zijn talkshow Laat op vrijdag. Ze maakte afgelopen zomer ook deel uit van het panel bekende kijkers in TV toppers. Samen proberen ze de vragen van Harm Edens over het nieuws van de afgelopen week zo komisch mogelijk te beantwoorden.
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
AVROTROS besluit eind augustus over deelname aan Songfestival 2027
13:11Say Yes To The Dress Benelux keert terug met ontroerende liefdesverhalen en bijzondere bruiden
11:35Anouk krijgt verhit belletje van woedende vriend in De Bondgenoten: 'Je familie is zwaar teleurgesteld'
11:25De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:35Tim Hofman moest er goed over nadenken, maar gaat door met Over Mijn Lijk