TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Dit was het nieuws ontvangt dit keer twee heel verschillende gasten. Teamcaptains Jan Jaap van der Wal en Peter Pannekoek verwelkomen Marcel van Roosmalen en Noortje Veldhuizen. Van Roosmalen staat bekend om zijn gortdroge manier van communiceren. De journalist maakte in de media naam bij Veronica inside en in zijn wekelijkse column op NPO Radio 1.
Veldhuizen, die samen met hem de podcast De krokante leesmap presenteert, bekijkt de dingen juist graag positief. Dat liet ze op televisie al eens zien als sidekick van Renze Klamer in zijn talkshow Laat op vrijdag. Ze maakte afgelopen zomer ook deel uit van het panel bekende kijkers in TV toppers. Samen proberen ze de vragen van Harm Edens over het nieuws van de afgelopen week zo komisch mogelijk te beantwoorden.
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Welmoed Sijtsma maakt overstap naar RTL en krijgt eigen late night-talkshow
11:17Zijn GTST-actrices Noa, Noa en Jolijn de opvolgers van Linda, Roos en Jessica?
10:30Zo warm wordt het zaterdag in Nederland tijdens de WK-wedstrijd tegen Zweden
10:11Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op maandag
09:35Video: Flodder-actrice Lettie Ooshoek (buurvrouw Neuteboom) overleden