TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Dit was het nieuws ontvangt dit keer twee heel verschillende gasten. Teamcaptains Jan Jaap van der Wal en Peter Pannekoek verwelkomen Marcel van Roosmalen en Noortje Veldhuizen. Van Roosmalen staat bekend om zijn gortdroge manier van communiceren. De journalist maakte in de media naam bij Veronica inside en in zijn wekelijkse column op NPO Radio 1.
Veldhuizen, die samen met hem de podcast De krokante leesmap presenteert, bekijkt de dingen juist graag positief. Dat liet ze op televisie al eens zien als sidekick van Renze Klamer in zijn talkshow Laat op vrijdag. Ze maakte afgelopen zomer ook deel uit van het panel bekende kijkers in TV toppers. Samen proberen ze de vragen van Harm Edens over het nieuws van de afgelopen week zo komisch mogelijk te beantwoorden.
De knock-outfase van het WK voetbal is in volle gang en vandaag staan er drie wedstrijden op het programma. Met Engeland, België en gastland Verenigde Staten in actie belooft het weer een spannende voetbaldag te worden.
Bardame onderbreekt uitzending VI Oranje: 'Gaat even helemaal mis hier'
10:54Dit is het uitzendschema van De Bondgenoten in juli
10:44Nicky van der Gijp binnenkort ook in Vandaag Inside? 'Rare dynamiek'
10:14Job Knoester openhartig over eigen verlies na nieuws Cody Gakpo: 'Ik kan hier niet onbewogen naar kijken'
10:00Eva Eikhout deelt haar tv-aanraders: 'Of ik wil meedoen aan WIDM? Honderd procent'