TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Documentaire
Er liggen drie aangiften wegens identiteitsfraude bij de politie en Tim zou ook nog eens ernstig ziek zijn. Maar 100 Dagen in de Vergeten Wijk was al opgenomen en wordt ook uitgezonden, omdat er anders sprake zou zijn van kapitaalvernietiging.
In het programma gaat het duo aan de slag in Laak, een wijk in Den Haag waar weinig aandacht voor is en waar de inwoners last hebben van armoede, afval en overlast op straat. Daar proberen Tim en Nicolaas verandering in te brengen. Het stel woont 100 dagen in Laak en steekt de handen uit de mouwen. Tim den Besten deelt bijvoorbeeld voedselpakketten uit en Nicolaas gaat op huisbezoek als maatschappelijk werker.
100 Dagen in de Vergeten Wijk is vanaf 29 november iedere woensdag om 21:10 uur te zien op NPO3.
Dit zijn de eerste beelden:
We moesten er een jaar geduld voor hebben, maar nu kunnen we dan eindelijk genieten van de nieuwe reeks Haantjes op Netflix.
Dit zijn de favoriete liedjes van Cornald Maas tijdens het Eurovisie Songfestival 2026
09:55Johan Derksen snapt niets van uitslag The Voice of Holland: ‘Sanne stak er met kop en schouders bovenuit’ (video)
09:29Tommie Christiaan ontmoet zijn oude drugsdealer in EO-programma Hel of Hotel
08:47Video: De Bondgenoten-Fianca over haar avontuurtjes met Casper: ‘Het was een project’
07:54Presentator Wilfred Genee is tijdelijk afwezig bij Vandaag Inside