TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Documentaire
Er liggen drie aangiften wegens identiteitsfraude bij de politie en Tim zou ook nog eens ernstig ziek zijn. Maar 100 Dagen in de Vergeten Wijk was al opgenomen en wordt ook uitgezonden, omdat er anders sprake zou zijn van kapitaalvernietiging.
In het programma gaat het duo aan de slag in Laak, een wijk in Den Haag waar weinig aandacht voor is en waar de inwoners last hebben van armoede, afval en overlast op straat. Daar proberen Tim en Nicolaas verandering in te brengen. Het stel woont 100 dagen in Laak en steekt de handen uit de mouwen. Tim den Besten deelt bijvoorbeeld voedselpakketten uit en Nicolaas gaat op huisbezoek als maatschappelijk werker.
100 Dagen in de Vergeten Wijk is vanaf 29 november iedere woensdag om 21:10 uur te zien op NPO3.
Dit zijn de eerste beelden:
Het WK voetbal 2026 gaat op donderdag 11 juni van start in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Benieuwd welke wedstrijden er iedere dag op het programma staan, wanneer Oranje speelt en hoe laat de toppers beginnen? Wij zetten het complete speelschema van het WK 2026 overzichtelijk voor je op een rij.
Het is eindelijk tijd voor het WK Voetbal 2026 en natuurlijk juichen we Nederland zo hard mogelijk toe, maar het is ook leuk als je zelf in de prijzen kunt vallen.
Johan Derksen opvallend positief over MAX-presentatrice: 'Vrouw om van te houden'
10:56Video: Gerard Joling licht tipje van de sluier op over opnames Casa di Beau
10:22De opnames van Love Island VIPS lijken begonnen: deze speculaties doen de ronde
10:00Dit zijn de tv-aanraders van Woeste Grond-actrice Peggy Vrijens: 'Deze serie vond ik geweldig gemaakt'
09:36Video: Maxime Meiland over plannen bij RTL: ‘Mensen gaan verrast zijn’