TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Documentaire
De 10-delige serie heet Blauw.
De serie volgt verschillende agenten, waaronder studenten in opleiding en collega's die - door de traumatische ervaringen die ze hebben meegemaakt - worstelen met PTSS. Ieder met een eigen verhaal dat een andere kant van het politiewerk belicht. Van een ME'er die in actie moet komen bij een uit de hand gelopen voetbalwedstrijd tot een wijkagente op Urk die dagelijks werkt met jeugdproblematiek.
In de reeks wordt niet alleen een persoonlijk beeld geschetst van de mensen achter de uniformen, maar het is tegelijkertijd een spiegel van de uitdagingen en dilemma's binnen de maatschappij.
Blauw is vanaf 3 januari 2025 elke vrijdag om 21:20 uur te zien bij AVROTROS op NPO 1.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Shorttracker Jens van 't Wout wint weer Olympisch goud!
18:03Jenning de Boo wint zilver op de 500 meter, net achter Jordan Stolz
11:03B&B vol liefde-stel Daniël en Danique verwacht eerste kindje: 'Little Valentine'
10:43Op deze datum start het nieuwe seizoen van De Bachelorette
10:18De TV van gisteren: The Voice blijft overeind tegenover overheersende Olympische Winterspelen