TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Documentaire
De 10-delige serie heet Blauw.
De serie volgt verschillende agenten, waaronder studenten in opleiding en collega's die - door de traumatische ervaringen die ze hebben meegemaakt - worstelen met PTSS. Ieder met een eigen verhaal dat een andere kant van het politiewerk belicht. Van een ME'er die in actie moet komen bij een uit de hand gelopen voetbalwedstrijd tot een wijkagente op Urk die dagelijks werkt met jeugdproblematiek.
In de reeks wordt niet alleen een persoonlijk beeld geschetst van de mensen achter de uniformen, maar het is tegelijkertijd een spiegel van de uitdagingen en dilemma's binnen de maatschappij.
Blauw is vanaf 3 januari 2025 elke vrijdag om 21:20 uur te zien bij AVROTROS op NPO 1.
Na de openingswedstrijd van het WK voetbal 2026 staat op vrijdag 12 juni de eerste volledige speeldag op het programma. Voetbalfans kunnen zich opmaken voor twee interessante groepsduels.
Anniko van Santen presenteert AVROTROS Triviant
09:21NPO en Disney+ slaan handen ineen voor Nederlandse versie van Wolven
08:57Raymond Mens reist tijdens het WK af naar Amerika voor Vandaag Inside en De Oranjezomer
08:55Terugkijken: De hoogtepunten van de muzikale openingsceremonie van het WK voetbal
07:31De TV van gisteren: WK voetbal domineert de kijkcijfers