TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Documentaire
In elke aflevering staat het verhaal van één van de bekende Nederlandse centraal. Onder meer strafrechtpleiter Natacha Harlequin is te zien en ook Everon Jackson Hooi maakt zijn opwachting.
De prominenten die meewerken aan Sporen van Slavernij - zoals de docuserie heet - duiken in de archieven en spreken met historici, experts en familieleden. Daarin wordt regelmatig duidelijk dat de levens van de voorouders nu nog steeds doorwerken in hun eigen leven.
Andere namen die in de afleveringen zijn te zien zijn Jeangu Macrooy en Dolores Leeuwin.
Sporen van Slavernij is vanaf vrijdag 12 januari om 22.10 te zien op NPO 2.
De true crime documentaire Maternal Instinct op Netflix is inmiddels al een maand uit, maar mocht je 'm nog niet hebben gezien dan is het echt een aanrader!
De Bondgenoten: 'Anouk is zo'n ongekende trut'
10:23Dit is het uitzendschema van Muziekfeest op het Plein 2026
09:56Deze programma's vervangen het WK Voetbal 2026 na de finale op NPO 1
08:52De TV van gisteren: kijkers genieten van finale Het Perfecte Plaatje op Reis, maar hebben wel een puntje van kritiek
07:06Schema halve finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden en uitslagen