TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Documentaire
Liquidaties op straat zijn namelijk echt niet alleen weggelegd voor het verre buitenland, ook in Nederland komt het geregeld voor.
Lees ook: John van den Heuvel: 'Alles voor over gehad om ruzie met Peter uit te praten'
In John van den Heuvel in de Wapenhandel duikt de misdaadverslaggever dan ook in de schimmige wereld van de illegale wapens in binnen- en buitenland met maar één doel: erachter komen waar die wapens vandaan komen én hoe makkelijk het is om zoiets in Nederland te bemachtigen.
Als je het over 'schietpartijen' en 'liquidaties' hebt, denk je mogelijk als eerste aan de Hollywood-actiefilms of aan de situatie in Amerika, maar niets is minder waar. Elke dag vinden er in Nederland gemiddeld twee schietincidenten plaats en steeds vaker grijpen vaak jonge criminelen naar een vuurwapen. Ook John weet daar alles van: zijn 'goede' collega Peter R. de Vries werd namelijk een jaar geleden met een soortgelijk wapen vermoord.
De driedelige serie John van de Heuvel in de Wapenhandel is vanaf 10 augustus in zijn geheel te zien bij Videoland.
Het WK voetbal gaat vandaag verder met vier wedstrijden in de groepen G en H. Spanje en België hopen hun eerste overwinning van het toernooi te boeken, terwijl ook Uruguay weer in actie komt op het wereldkampioenschap.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
10:56'Chantal Janzen en Elise Schaap spelen hoofdrollen in nieuwe dramaserie'
10:40'Nepobaby' Nicky van der Gijp over kritiek op Het Oranje Café: 'Makkelijke inkopper'
10:14Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dreigen zonder hulp boerderij te verliezen: 'Staan opeens voor enorme uitdaging'
09:23Renze Klamer reageert op pittige uitspraak van Johan Derksen: 'Erger in de omgang dan Matthijs van Nieuwkerk'