TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Documentaire
Liquidaties op straat zijn namelijk echt niet alleen weggelegd voor het verre buitenland, ook in Nederland komt het geregeld voor.
Lees ook: John van den Heuvel: 'Alles voor over gehad om ruzie met Peter uit te praten'
In John van den Heuvel in de Wapenhandel duikt de misdaadverslaggever dan ook in de schimmige wereld van de illegale wapens in binnen- en buitenland met maar één doel: erachter komen waar die wapens vandaan komen én hoe makkelijk het is om zoiets in Nederland te bemachtigen.
Als je het over 'schietpartijen' en 'liquidaties' hebt, denk je mogelijk als eerste aan de Hollywood-actiefilms of aan de situatie in Amerika, maar niets is minder waar. Elke dag vinden er in Nederland gemiddeld twee schietincidenten plaats en steeds vaker grijpen vaak jonge criminelen naar een vuurwapen. Ook John weet daar alles van: zijn 'goede' collega Peter R. de Vries werd namelijk een jaar geleden met een soortgelijk wapen vermoord.
De driedelige serie John van de Heuvel in de Wapenhandel is vanaf 10 augustus in zijn geheel te zien bij Videoland.
Dit zijn de best gewaardeerde programma’s op NPO Start van het afgelopen kwartaal
12:10Nieuw seizoen van Flikken Maastricht op komst
12:05Debbie & Paul uit B&B Vol Liefde 2023 keren terug op televisie (en wel in dit programma)
10:25Max Terpstra belaagd door boze keukenboer in Kassa: 'Ik moet je gigantisch op je bek slaan eigenlijk'
10:05MAFS gemist? Bekijk het huwelijk van Nick en Joyce