TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Documentaire
Liquidaties op straat zijn namelijk echt niet alleen weggelegd voor het verre buitenland, ook in Nederland komt het geregeld voor.
Lees ook: John van den Heuvel: 'Alles voor over gehad om ruzie met Peter uit te praten'
In John van den Heuvel in de Wapenhandel duikt de misdaadverslaggever dan ook in de schimmige wereld van de illegale wapens in binnen- en buitenland met maar één doel: erachter komen waar die wapens vandaan komen én hoe makkelijk het is om zoiets in Nederland te bemachtigen.
Als je het over 'schietpartijen' en 'liquidaties' hebt, denk je mogelijk als eerste aan de Hollywood-actiefilms of aan de situatie in Amerika, maar niets is minder waar. Elke dag vinden er in Nederland gemiddeld twee schietincidenten plaats en steeds vaker grijpen vaak jonge criminelen naar een vuurwapen. Ook John weet daar alles van: zijn 'goede' collega Peter R. de Vries werd namelijk een jaar geleden met een soortgelijk wapen vermoord.
De driedelige serie John van de Heuvel in de Wapenhandel is vanaf 10 augustus in zijn geheel te zien bij Videoland.
De TV van gisteren: slechte start voor Jan-Willem Roodbeen en Jeroen Kijk in de Vegte
21:46Dit zijn de finalisten van The Voice of Holland 2026
21:20Abrupt einde aan Flikken-avontuur voor deze BN'er
19:46Camiel Kesbeke houdt vader Oos voor de gek met neptelefoontje
17:00Komende maand in GTST: Draagmoeders, eitjes en onverwachte zwangerschappen