TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Documentaire
Bakker zat jarenlang in de gevangenis vanwege seksueel misbruik van enkele van zijn cliënten.
Na een leven van verslaving, opende Bakker in 2004 een afkickkliniek en kreeg bekendheid door zijn optreden in verschillende tv-programma's, zoals Spuiten en Slikken. In 2010 bracht De Telegraaf een reportage naar buiten waarin Bakker werd beschuldigd van seksueel misbruik van een aantal van zijn vrouwelijke cliënten. Uiteindelijk werd Bakker, na uitgebreid onderzoek van de zedenpolitie, in april 2011 gearresteerd. Het OM ontving later tien aangiftes en werd veroordeeld tot een gevangenisstraf van 5 jaar. In 2019 werd hij opnieuw veroordeeld voor vergelijkbare feiten en moest wederom 4,5 jaar de cel in.
In RTL Boulevard benadrukte John van den Heuvel vandaag hoe pijnlijk de documentaire is voor de slachtoffers van Bakker. Volgens Van den Heuvel wordt in de documentaire gesuggereerd dat Bakker opnieuw zijn beroep zou willen gaan uitvoeren, iets wat Bakker zelf ontkent. Ook deelt Van den Heuvel een sneer uit naar AD-columnist Angela de Jong, die volgens Van den Heuvel wel erg stil is over deze kwestie.
Partnerbijdrage
In een nieuwe aflevering van Kasteel Gekocht, Wat Nu? gaan de zes stellen verder met hun Franse avontuur, waarbij dromen en tegenslagen hand in hand gaan. Het wordt opnieuw duidelijk hoeveel er komt kijken bij het kopen van een kasteel.
Spanning loopt hoog op in De Bondgenoten
14:03Realitykoppel Mike en Denise uit B&B Vol Liefde officieel uit elkaar
13:44Papa Jay krijgt ernstig auto-ongeluk
13:16Nieuwe serie van de makers van Oogappels: Pro Deo met Tjitske Reidinga
11:26Video: Acteur Vincent Croiset geeft gezondheidsupdate