TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Documentaire
Anna Nooshin is een van de bekendste vrouwen op de Nederlandse social media. Van Instagramfoto's in verre landen, van de vlogs en als presentator van Holland's Next Top Model. Maar achter deze faam schuilt een trieste geschiedenis.
De documentaire Anna:Status is vanaf vandaag te zien op Amazon Prime Video.
Anna kwam op zevenjarige leeftijd naar Nederland, nadat haar ouders waren gevlucht uit Iran. Maar zelf weet ze daar niet zoveel meer van af. Wat er allemaal is gebeurd voor haar twaalfde weet ze helemaal niet meer.
In de documentaire vertelt Anna over haar Iraanse achtergrond, bezoekt ze verschillende azc's waar zij en haar familie terechtkwamen en ontdekt ze voor het eerst wat ze allemaal meemaakte toen ze samen met haar ouders en jongere zusje naar Nederland vluchtte.
Anna: Status bestaat uit vier afleveringen en is vanaf nu te zien op Amazon Prime Video.
Partnerbijdrage
Grey’s Anatomy-acteur Eric Dane overleden aan ALS
08:07De TV van gisteren: Kijkers genieten volop van laatste Olympische race Kjeld Nuis
06:47Vanavond op TV: Sergio over de grens, The voice of Holland, Spider-Man: Homecoming
06:00Programma Olympische Winterspelen vrijdag 20 februari: Schaatsen en Shorttrack
20:24Bekende tv-hond Babs van de familie Meiland is overleden