TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Documentaire
In de vierdelige documentaireserie MDEMMA duikt Emma Wortelboer in de wereld van de drug XTC. Ze onderzoekt hoe schadelijk XTC is, welke wereld er op dit moment achter zit en wat voor impact de drug heeft op de samenleving.
Lees ook: Emma Wortelboer weigert aan te schuiven bij Johnny de Mol in HLF8
In de eerste aflevering gaat Emma het gesprek aan met drie drugsexperts die het unaniem met elkaar eens zijn: XTC is bij lange na niet zo slecht voor je als een joint, tabak of alcohol. Ook de laatste cijfers lijken dit beeld te geven. De presentatrice zoekt uit waarom deze drug dan toch als harddrug wordt aangemerkt. Ook kijkt ze naar een alternatief zonder giftige stoffen: de duurzame XTC-pil.
MDEMMA is vanaf 3 mei 2022 elke dinsdag om 17:00 uur te zien op het YouTube-kanaal van Spuiten en Slikken.
Voor nachtbrakers staat er een mooie kwartfinale tijdens het WK voetbal op het programma: Argentinië neemt het op tegen Zwitserland. De Argentijnen willen hun jacht op de wereldtitel voortzetten, maar treffen een ploeg die dit WK al heeft bewezen lastig te kloppen te zijn.
Vanavond op TV: Beck, Herdenking Srebrenica, Deuce Bigalow: Male Gigolo
06:00Winnen: maak kans op de FIFA World Cup van LEGO
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
00:15Winter vol liefde ster-Antine onthult nieuwe liefde: 'Hij geeft me heel veel rust'
00:09Leontien van Moorsel rekent hard af met Chris Woerts na omstreden Tour-uitspraken