TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Emma Wortelboer heeft aangegeven niet meer aan te willen schuiven bij Johnny de Mol in HLF8. Dit heeft alles te maken met de ophef die is ontstaan rondom de presentator. Voor zover bekend is zij de eerste BN'er die dit weigert.
Emma zou een tijdje geleden te gast zijn in HLF8 om te praten over het Eurovisie Songfestival. Dat was op de dag dat de aangifte van Johnny's ex-verloofde (Shima Kaes) uitgebreid in de media kwam. Bij Media Inside vertelt Emma nu dat dit voor haar de reden was om niet meer aan te schuiven in de talkshow.
Aan Gijs Groenteman en Marcel van Roosmalen vertelt ze haar verhaal. "Je zit dan natuurlijk wel bij iemand die wordt verdacht van poging tot doodslag. Dat is best wel een dingetje." Emma had geen behoefte meer om 'gezellig een beetje over het Songfestival te gaan praten'. Na haar afzegging heeft Johnny haar zelfs nog persoonlijk opgebeld om 'zijn kant van het verhaal te doen'. "Toen dacht ik: 'nou, ik kom alsnog niet'. Ik voelde me daar gewoon niet prettig bij." De presentatrice wilde niet 'de roze olifant in de kamer gaan vermijden'.
Johnny zal overigens binnenkort niet meer te zien zijn met HLF8 op SBS6. De zender schakelt op 30 mei 2022 namelijk officieel over naar de zomerprogrammering. De talkshow maakt dan plaats voor een vroege editie van Shownieuws. SBS6 heeft nog niet beslist over de toekomst van HLF8.
Op deze datum is de finale van The Bicycle Race te zien
14:03Wanneer is de finale van Hunted VIPS te zien?
10:15Benja Bruijning en Aiko Beemsterboer in nieuwe serie van makers Knokke Off
10:00Marlijn Weerdenburg en Frits Sissing zijn klaar voor het Musical Awards Gala: 'De Oscars van het musicalgenre'
10:00Tim Hofman kijkt veel Nederlandse dramaseries: 'Maar makers hoeven me daar nooit voor te bellen'