TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Documentaire
Gelukkig doet hij dit niet alleen: de regie is in handen van zijn goede vriendin Linda Hakeboom.
Met duizenden volgers, de populaire online-videoserie Open Kaart en tv-klussen voor het oprapen lijkt Robbert Rodenburg alles te hebben. Toch worstelt hij al jaren met de boodschap die hem in zijn jeugd werd meegegeven: dat zijn homoseksualiteit niet werd geaccepteerd binnen zijn religieuze omgeving.
In God, Ik Ben Gay deelt Robbert daarom ook voor het eerst zijn persoonlijke verhaal. Hij gaat het gesprek aan met zijn familie, op zoek naar antwoorden op vragen die hem al lange tijd bezighouden. Daarnaast bezoekt hij zijn middelbare school en voormalig kerkgemeente.
Robbert is blij dat hij op deze manier aandacht kan geven aan dit gevoelige onderwerp. "Deze documentaire beschouw ik als een groot cadeau van mezelf, omdat ik eindelijk deal met ervaringen uit mijn verleden", aldus de presentator in een statement.
"Het was een ingewikkelde reis, een therapiesessie met publiek. Heel confronterend. Maar ik vind het belangrijk om mijn verhaal te delen, omdat ik hoop dat ik mensen die met dezelfde vragen worstelen kan inspireren en het gevoel kan geven dat ze niet alleen zijn."
God, Ik Ben Gay is op donderdag 12 december, Paarse Vrijdag, vanaf 20:25 uur te zien op NPO3 en volledig te streamen op NPO Start.
Partnerbijdrage
Maak je klaar voor een bloedstollend potje verstoppertje in The House of Hide & Seek. In deze nieuwe familieshow van RTL 4, gepresenteerd door Buddy Vedder en Jamai Loman, draait alles om spanning, tactiek en slim spelen.
Kijkers kunnen niet stoppen met lachen om nieuwe Vandaag Inside-promo
12:01Nieuwe meidengroep gezocht in WHO'S NXT
10:45Nieuw EO-programma debuteert op de zondagavond op NPO1
10:04Kristie ontving veel ‘nare berichten’ na deelname De Bondgenoten
09:28Makers van serie Máxima zoeken oudere prinsesjes voor het derde seizoen