TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Documentaire
"We hebben een aantal dagen weer gedraaid met hem", geeft Sascha te kennen op de vraag of er een tweede deel van Jorik komt. "Veel mensen hebben toch een beetje een knoop in de maag, van: dit gaat niet lang goed. En ik ben benieuwd of dat ook zo is."
Dat er nieuwe shots zijn gedraaid, is momenteel de enige ontwikkeling. "Die gesprekken zijn nog niet eens gestart, maar ik ben zo benieuwd", aldus Sascha. "Wat gaat hij nu doen? Want het is eigenlijk een open einde."
In dezelfde podcast maakt Sascha duidelijk dat Jorik niet betaald is voor de documentaire, waarin de kijker zijn kant van het verhaal krijgt over de mishandelingszaak inzake zijn ex-verloofde, Jaimie Vaes. Sascha steekt niet onder stoelen of banken dat hij een zekere fascinatie heeft voor de rapper. "Ik ben altijd al gefascineerd door hem. Hij irriteerde me heel erg maar ik vond hem ook heel aaibaar." De documentairemaker maakt duidelijk dat hij eerder al 'moeizaam' contact had met Joriks management over een documentaire. Na de beruchte video die rondgaat waarin Jorik Jaimie uit de auto trekt, raakten Sascha en de manager opnieuw in contact. En zo geschiedde dat het filmen begon.
Jorik is te zien op streamingdienst Prime Video. Je kunt de podcast met Sascha Visser hier beluisteren.
GTST-fans speculeren erop los na mysterieuze video: 'Wie komt er terug?'
08:22De TV van gisteren: De Bondgenoten-kijkers raken niet uitgepraat over Angela
06:47Vanavond op TV: Boerderij Van Dorst, Scam alert: Trap er niet in!, Inferno
16:45Hélène Hendriks maakt acteerdebuut met rol in nieuwe film
16:25Gover Meit doet mee aan Dancing with the Stars in België: dit zijn de eerste beelden