TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Documentaire
Vorig jaar verklapte Tim den Besten al dat hij samen met Nicolaas Veul bezig was met een nieuwe reeks van 100 Dagen. Er was alleen nog niets bekend over het onderwerp... tot nu!
De programmamakers hebben weer een bijzondere wereld gevonden om zich in te verdiepen.
Eerder maakten Tim en Nicolaas de reeksen 100 Dagen voor de Klas over het onderwijs en 100 Dagen in Je Hoofd over de psychiatrie. Dit keer heet de reeks 100 Dagen in de Vergeten Wijk en gaan ze aan de slag als sociaal werkers.
Het duo onderzoekt hoe de bewoners van de Haagse achterstandswijk Laak zich redden. Eenzaamheid, armoede, woningnood en racisme zijn daar namelijk aan de orde van de dag. Tim en Nicolaas gaan er 100 dagen wonen en dus ook werken, waardoor ze geconfronteerd worden met de vele problemen in de wijk en met hun eigen maatschappelijke betrokkenheid.
100 Dagen in de Vergeten Wijk is vanaf 28 november 2023 elke dinsdag om 21:05 uur te zien bij VPRO op NPO 3.
Partnerbijdrage
BBC NL serveert deze kerst een extra spannende special van The Madame Blanc Mysteries. Wat begint als een exclusief kerstavondevenement, verandert razendsnel in een race tegen de klok. Jean staat voor een levensgevaarlijke uitdaging.
Video: Shownieuws over de eindejaarsspecial van de familie Kesbeke
10:56Angela de Jong tot tranen toe geroerd door laatste aflevering Oogappels
10:37B&B Vol Liefde Petra en Lieske hinten op eigen tv-programma
10:12Manuel Venderbos hoopt op comeback bij Shownieuws in 2026: 'Nog stille hoop'
10:09De streamingtip van de week: Goodbye June op Netflix