TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Documentaire
Vorig jaar verklapte Tim den Besten al dat hij samen met Nicolaas Veul bezig was met een nieuwe reeks van 100 Dagen. Er was alleen nog niets bekend over het onderwerp... tot nu!
De programmamakers hebben weer een bijzondere wereld gevonden om zich in te verdiepen.
Eerder maakten Tim en Nicolaas de reeksen 100 Dagen voor de Klas over het onderwijs en 100 Dagen in Je Hoofd over de psychiatrie. Dit keer heet de reeks 100 Dagen in de Vergeten Wijk en gaan ze aan de slag als sociaal werkers.
Het duo onderzoekt hoe de bewoners van de Haagse achterstandswijk Laak zich redden. Eenzaamheid, armoede, woningnood en racisme zijn daar namelijk aan de orde van de dag. Tim en Nicolaas gaan er 100 dagen wonen en dus ook werken, waardoor ze geconfronteerd worden met de vele problemen in de wijk en met hun eigen maatschappelijke betrokkenheid.
100 Dagen in de Vergeten Wijk is vanaf 28 november 2023 elke dinsdag om 21:05 uur te zien bij VPRO op NPO 3.
Hinke en Giovanni delen groot nieuws vlak voor start nieuw seizoen MAFS
13:27Regisseur Het Perfecte Plaatje spaart RTL Tonight niet na grote blunder
10:40Van Groningen naar Colombia: Ewout Genemans werkt aan nieuw tv-project
10:16Nog in de stemming? Op deze datum zie je The Passion Hemelvaart
09:42Video: Reis van Erica Terpstra voor nieuwe aflevering(en) staat gepland