TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Documentaire
Cabaretvoorstellingen zijn wel vaker te vinden op streamingdiensten maar dat is niet gebruikelijk bij het serieuzere werk. In het geval van Dchar gaat het ook nog eens om drie stuks: DAD, JA en ADEM.
Nasrdin heeft tegenwoordig heel veel spieren
De drie voorstellingen vormen een trilogie waarin hij in ieder stuk dieper ingaat op de relate met een naaste. In OUMI speelt hij zijn eigen moeder, DAD is een dialoog tussen Nasrdin en zijn vader, die hij zelf speelt. JA gaat over de relatie met zijn vrouw Amy. Heel andere koek dan bijvoorbeeld Mocro Maffia.
Volgens Nasrdin hoeven we niet te vrezen dat het alleen maar serieus wordt: "Er valt ook zeker te lachen".
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dankbaar voor alle hulp: 'Biertje op gedronken'
12:55Livestream: Nederlanders zoeken tijdens extreme hitte verkoeling aan zee
12:16Zoveel geld houd je over als je 100.000 euro bij De Bondgenoten wint
11:46Mike uit B&B Vol Liefde deelt heuglijk nieuws over vriendin: 'Ik denk dat ze de ware is'
11:22Jelka van Houten laat van zich horen na meltdown in Het Perfecte Plaatje op Reis