TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Dat vertelt producent John van den Heuvel maandagochtend in 'De Coen & Sander Show' bij radiozender JOE.
"Daar zijn we wel mee bezig", antwoordde John op de vraag of er een vervolg komt. "Er waren heel veel mensen die het leuk vonden. Dus ik sluit het zeker niet uit."
Vervolgens kreeg John de vraag of er al gefilmd wordt of dat er enkel over gesproken wordt. Daarop zegt hij 'beide'. "Gordon is op Curaçao om een Blushing te openen dus die avonturen volgen we." Eerder stelde John al dat dit een mooie aangelegenheid zou zijn om de zanger en presentator voor een tweede seizoen te volgen. Daarvoor zei John nog dat het na één seizoen zou stoppen.
Hoewel de kijkcijfers niet altijd over naar huis te schrijven waren, was Gordon zelf daar wel positief over.
Wie is er nu beter in het ontmaskeren van de Mol dan een oud-Mol? Helemaal niemand natuurlijk! Thomas Cammaert blikt daarom voor ons elke week terug op de aflevering van Wie Is de Mol? om alle hints, aanwijzingen en theorieën te analyseren.
Video: Kees Tol reageert op ontevreden koppel uit vtwonen: ‘Ze krijgen geen nieuwe make-over’
08:00Carlo Boszhard had een mooi gesprek met Loretta Schrijver over The Masked Singer
07:49Dit is de cast van Scrooge Live 2025
07:48De TV van gisteren: Teleurstellende start voor nieuw seizoen Bodem
07:00GTST Spoilers - maandag 10 t/m donderdag 13 november 2025