TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Dat vertelt John aan de desk in RTL Boulevard.
John stelt dat de berichtgeving dat Gordon stopt met televisie niet klopt. Momenteel is hij druk met zijn horecazaken waarvan hij binnenkort ook een nieuwe vestiging van zijn keten Blushing op Curaçao opent. Dat betekent wel dat de plannen voor Lieve Gordon even de ijskast in zijn gegaan.
Dat geldt niet voor zijn realityserie, vertelt John. Juist het openen van de nieuwe Blushing op Curaçao is volgens hem leuk om te volgen. Hij bevestigt vervolgens ook dat die interesse voor een tweede deel van de serie er daadwerkelijk is. "We gaan het gewoon weer doen", sluit John af.
Zal het in dit nieuwe seizoen van Postcode Loterij Eén tegen 100 weer iemand lukken om met een lekker bedrag naar huis te gaan? Caroline Tensen hoopt op het beste.
De TV van gisteren: Derde seizoen te veel? Finale Wie Is de Mol? scoort historisch laag
12:08Hélène Hendriks bedankt voor RTL en blijft nog zeker vijf jaar bij Talpa
11:52Big Brother-ster duikt als kandidaat op in Kopen Zonder Kijken
11:02Raymond Mens trekt boetekleed aan na 'misverstand' over vriend in Vandaag Inside
10:03Johan Derksen verdedigt bron in VI na statement RTL over 'stemmingmakerij' Renze Klamer maakt veel los