TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Normaal nemen Niels van der Laan en Jeroen Woe de actualiteit een dag eerder op de hak. Maar ja, op zaterdagavond was deze week hun vaste plek in de NPO 1-programmering ingenomen door WK-kwalificatievoetbal.
De heren schuiven daarom voor deze ene keer een dag op. Maar om het in goed Cruijffiaans te zeggen: ‘Elk nadeel hep z'n voordeel’, want nu kunnen de twee cabaretiers de wedstrijd van Oranje tegen Montenegro prima meenemen in hun satirische bespiegelingen op de week.
Overigens zaten de mannen vorig jaar met een vergelijkbaar probleem toen 5 december op zaterdag viel en de zender op het vaste Even tot hier-tijdstip een sinterklaasshow uitzond. Toen kwam er geen zondagse versie, maar sloeg het komische muziekprogramma simpelweg een weekje over.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
Merel Westrik wordt de nieuwe presentatrice van Project Rembrandt
11:15Peter Jan Rens heeft beroerte gehad: zo gaat het nu met hem
10:29De Bauers, een Nieuwe Fase van start op NPO1, dit is wanneer
09:34Van Onschatbare Waarde is vanaf deze dag terug op tv
09:10Waar en wanneer zie je het SKS Skûtsjesilen 2026 op tv?