TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Normaal nemen Niels van der Laan en Jeroen Woe de actualiteit een dag eerder op de hak. Maar ja, op zaterdagavond was deze week hun vaste plek in de NPO 1-programmering ingenomen door WK-kwalificatievoetbal.
De heren schuiven daarom voor deze ene keer een dag op. Maar om het in goed Cruijffiaans te zeggen: ‘Elk nadeel hep z'n voordeel’, want nu kunnen de twee cabaretiers de wedstrijd van Oranje tegen Montenegro prima meenemen in hun satirische bespiegelingen op de week.
Overigens zaten de mannen vorig jaar met een vergelijkbaar probleem toen 5 december op zaterdag viel en de zender op het vaste Even tot hier-tijdstip een sinterklaasshow uitzond. Toen kwam er geen zondagse versie, maar sloeg het komische muziekprogramma simpelweg een weekje over.
Het WK voetbal gaat vandaag verder met vier wedstrijden in de groepen G en H. Spanje en België hopen hun eerste overwinning van het toernooi te boeken, terwijl ook Uruguay weer in actie komt op het wereldkampioenschap.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
10:56'Chantal Janzen en Elise Schaap spelen hoofdrollen in nieuwe dramaserie'
10:40'Nepobaby' Nicky van der Gijp over kritiek op Het Oranje Café: 'Makkelijke inkopper'
10:14Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dreigen zonder hulp boerderij te verliezen: 'Staan opeens voor enorme uitdaging'
09:23Renze Klamer reageert op pittige uitspraak van Johan Derksen: 'Erger in de omgang dan Matthijs van Nieuwkerk'