TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Normaal nemen Niels van der Laan en Jeroen Woe de actualiteit een dag eerder op de hak. Maar ja, op zaterdagavond was deze week hun vaste plek in de NPO 1-programmering ingenomen door WK-kwalificatievoetbal.
De heren schuiven daarom voor deze ene keer een dag op. Maar om het in goed Cruijffiaans te zeggen: ‘Elk nadeel hep z'n voordeel’, want nu kunnen de twee cabaretiers de wedstrijd van Oranje tegen Montenegro prima meenemen in hun satirische bespiegelingen op de week.
Overigens zaten de mannen vorig jaar met een vergelijkbaar probleem toen 5 december op zaterdag viel en de zender op het vaste Even tot hier-tijdstip een sinterklaasshow uitzond. Toen kwam er geen zondagse versie, maar sloeg het komische muziekprogramma simpelweg een weekje over.
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
Dave Roelvink maakt profdebuut in nieuwe editie van Boxing Gladiators
17:25AVROTROS deelt eerste beelden en startdatum van nieuw seizoen De Bauers
16:09Hier zouden MAFS-Domenik en Ferenc volmondig 'ja' op zeggen
14:21Eerste reacties op GTST-zomercliff binnen: 'Wat een niveau!' en 'Saaiste cliffhanger ooit'
14:03AVROTROS besluit eind augustus over deelname aan Songfestival 2027