TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In de romantische komedie doet de onzekere puber Jenna (Jennifer Garner speelt de volwassen versie) op haar dertiende verjaardag een wens: zij wil de puberteit overslaan en een onbezorgde volwassene zijn.
Wonder boven wonder komt haar wens uit en wordt Jenna wakker als een succesvolle dertigjarige. Even lijkt het leven uit haar droomwens fantastisch, maar blijft dat zo?
Voor Jennifer Garner was dit haar eerste hoofdrol in een film. Maar Nederland leerde haar al eerder kennen als Sydney Bristow in de sciencefictionserie Alias. Daarna volgden films als Valentine's Day, The Kingdom en Juno. Het was een tijdje rustig rondom Garner, maar ze heeft de draad weer opgepakt nadat ze zich een tijdje toelegde op het moederschap.
Jennifers aandacht voor het gezinsleven wierp in ieder geval zijn vruchten af, want haar relatie met Ben Affleck leek een baken van stabiliteit in Hollywoods roerige relatiecircus. Tot volle tevredenheid: de actrice omschreef zichzelf als 'naturally happy'.
Maar dat was tot eind 2018. Na dertien jaar huwelijk kwam er toch een einde aan dit – volgens velen – sprookjeshuwelijk.
Naomi doet als slachtoffer van Ali B voor het eerst zelf haar verhaal in RTL Tonight
14:31Peter Gillis veroordeeld tot celstraf voor belastingfraude en taakstraf voor mishandeling Nicol Kremers
13:41Stephanie van Eer speelt hoofdrol in spannende nieuwe dramaserie Geheime Liefde
10:30Ali B. in hoger beroep veroordeeld tot 3 jaar cel
09:31De kijkers van Schiphol Airport vinden dat Ronald en Isabel veel te weinig te zien zijn in het derde seizoen