TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In de romantische komedie doet de onzekere puber Jenna (Jennifer Garner speelt de volwassen versie) op haar dertiende verjaardag een wens: zij wil de puberteit overslaan en een onbezorgde volwassene zijn.
Wonder boven wonder komt haar wens uit en wordt Jenna wakker als een succesvolle dertigjarige. Even lijkt het leven uit haar droomwens fantastisch, maar blijft dat zo?
Voor Jennifer Garner was dit haar eerste hoofdrol in een film. Maar Nederland leerde haar al eerder kennen als Sydney Bristow in de sciencefictionserie Alias. Daarna volgden films als Valentine's Day, The Kingdom en Juno. Het was een tijdje rustig rondom Garner, maar ze heeft de draad weer opgepakt nadat ze zich een tijdje toelegde op het moederschap.
Jennifers aandacht voor het gezinsleven wierp in ieder geval zijn vruchten af, want haar relatie met Ben Affleck leek een baken van stabiliteit in Hollywoods roerige relatiecircus. Tot volle tevredenheid: de actrice omschreef zichzelf als 'naturally happy'.
Maar dat was tot eind 2018. Na dertien jaar huwelijk kwam er toch een einde aan dit – volgens velen – sprookjeshuwelijk.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Mats uit De Bachelorette op 28-jarige leeftijd overleden
09:54Wilfred Genee raakt gevoelige snaar bij Johan Derksen: 'Jij bepaalt niet waar ik over praat'
09:07Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr bevallen van tweeling
08:51De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, King Arthur