TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Braverik Kenny (Michael Rainey Jr.) heeft ook altijd pech. Na een robbertje vechten met een stel pestkoppen op school, is er maar een iemand die straf krijgt: Kenny.
En wat voor straf. Kenny moet een dagje meerijden in de patrouillewagen van twee agenten.
Eigenlijk zitten ouwe baas Mike (Nicolas Cage) en zijn jonge partner Steve (Dwayne Cameron) daar helemaal niet op de wachten, maar ja.
Bovendien: wat moet zo'n jongen in hun politiewagen? In de wijk waar Steve en Mike patrouilleren gebeurt eigenlijk nooit wat.
Behalve nu dan. In 211 overvalt een aantal zwaarbewapende ex-militairen een bank in in hun wijkje.
Mike en Steve moeten niet alleen de overvallers zien te stoppen, ze moeten ook Kenny veilig zien te houden.
Nicolas Cage is niet zo te spreken over 211. In interviews beschrijft hij de film als teleurstellend.
Misschien dat dat komt door hoe de opnamen in Bulgarije verliepen. Daar brak de acteur zijn enkel, waardoor hij een paar weken niet kon werken.
Cage is trouwens niet de enige van zijn familie in 211. Zijn zoon Weston Cage Coppola heeft ook een rolletje.
Vader en zoon Cage waren ook al samen te zien in Lord of War en Tokarev.
Slecht nieuws voor Tijd voor MAX-fans: Martine van Os stopt 'binnenkort'
10:28Dirk uit Married at First Sight 2024 duikt op in nieuw datingprogramma
10:09De relatie tussen Greetje Hakvoort en Bert heeft toch geen standgehouden: 'Veel gebeurd'
10:00Daphne Bunskoek verklapt welke tv-serie ze het liefst kijkt: 'Elke aflevering is een pareltje'
09:41Deze queens zien we terug in de Second Chance Show van Make Up Your Mind 2026